KONTAKT - tel: +420 778 052 444    email: info@slusny.net    prodejna: Ladova 5, Praha 2, Palackého Náměstí  PO-PÁ / 10:00-18:00

Položky 110 z celkem 732

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

V červenci vyrazil Vashek Kroutil na Island na další z YoyoFactory Adventure výletů. Po několik dní tedy Vashek s Benem (šéfem YYF) jezdili po jihu Islandu, obdivovali krásy místní přírody a u toho samozřejmě fotili fotky pro nový CzechPoint a také natáčeli video. 

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Zveřejněno v kategorii Novinky By Jakub Kroutil

A "před-worldsové hypovací videa" už nám začínají. Jako jeden z prvních svoje video vypustil maďarský mistr světa Janos Karancz, kterému má vyjít i nové signature yoyo Duncan Grasshopper. Právě s prototypem "kobylky" János ve videu jede a jde mu to parádně. János ma spoustu nových triků, které jsou extrémně těžké ale v Jánosově provedení to tak nevypadá. Věřte, že jsou.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Ahmad Kharisma je z Indonésie, je členem japonského Yoyorecreation týmu a je také jedním z kandidátů na mistra světa 2015. Jestli je připraven na mistrovství světa, které se bude konat již za méně než měsíc v Tokyu, jasně ukazuje jeho nové video, které vyšlo právě dnes?

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Tel Aviv 2015 - Aftermovie

9.7.2015 15:51:40

Tel Aviv 2015 - Aftermovie je video od polské skupiny Backspin a výbornou formou ukazuje celé mistrovství Izraele, které proběhlo nedávno právě v Tel Avivu. Na soutěž byl jako speciální host pozván i člen našeho týmu Petr Kavka a ve videu ho uvidíte také :)

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Díky moc všem, co dorazili a ukázali, že česká yoyo scéna je plná přehnanejch yoyo talentů a hlavně kamarádství. 
Protože ta parta, co se u nás po letošním vysvědčení sjela z celý ČR (Praha, Jihlava, Břeclav, Trutnov, Liberec, Heřmanův Městec, Plzeň, Rakovník atd.) byla legendární. Do yoyingu dáváme spoustu energie ale víme, že to stojí za to a už teď se těšíme na další akci! 

Užívejte prázdniny, tady je malý dárek od nás - Just Tuesday 2015

PS: Láďo seš v pohodě?

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Anglická yoyo scéna je asi jedna z nejpunkovějších, které známe. Je opravdu velmi malá a drží se ji dobrá parta yoyerů. Nedávno se konalo mistrovství Velké Británie, které díky shodě bodů vyhráli dva yoyeři - Andy Jones a Yuji Kelly. No a tady je video z contestu:

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Blue Walls

7.7.2015 10:37:14

V Řecku se momentálně  řeší spousta problémů ale ty očividně nedopadli na místní yoyery. Člen YYF Aristidis Voultsious vzal svýho kámoše jménem Foivos Kasapidhs a natočili video. V něm uvidíte yoya Genesis a VK, obě najdete na našem eshopu. 

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

O víkendu se konala soutěž Asia Pacific 2015, často označována za mistrovství Asie. Již tradičně do Singapuru se totiž každý rok sjede špička celé Asie. Jinak tomu nebylo ani letos a soutěž byla o to zajímavější, protože už v srpnu se v Tokyu bude konat mistrovství světa v yoyování a to je pro všechny asiaty velká příležitost. Výhercem kategorie 1A na letošním AP se stal japonec Iori Yamaki, sice měnil ale stejně si odnesl zlato a ukázal, že je žhavým favoritem na titul mistra světa. Ioriho video jsme sem nalinkovali, ostatní výsledky a freestyly najdete zde.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

 

SLUSNY 15 000 Video Contest 2015 

Vítězem SLUSNY 15K Video Contestu 2015 se stala skupina UNIT-YO. Jejich video vyhodnotila porota složená ze členů SLUSNY.net týmu jako nejkvalitnější, nejlépe zpracované a nejlépe vyjadřující yoyo-kamarádství. Gratulujeme k výhře yoyo výbavy v hodnotě 15 000 Kč z našeho obchodu!

Moc bychom ale chtěli poblahopřát všem, kteří video zaslali. Dostali jsme celkem 16 videí, celkově na super úrovni. A to jak yoyovací tak i editové a filmové, je vidět, že když se dáte dohromady s kamarádama, vznikají z toho fakt dobrý věci. Také jsme hodně rádi, že existuje tolik kámošů, týmu, crew a skupin na české yoyo scéně. My sami jsme vznikli jako náhodná parta kamarádu, kterou bavila stejná věc a je super vidět, že je vás takových víc. Děkujeme moc, děkujeme, že yoyujete, že nesedíte doma před Youtube ale že házíte, jezdíte na contesty a vyrážíte ven natáčet videa s kámošema, doufáme že vás yoyo baví pořád tak jako nás a přejeme parádní prázdniny! :)

VŠECHNY VIDEA NAJDETE ZDE.
 

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Položky 110 z celkem 732

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5