KONTAKT - tel: +420 778 052 444    email: info@slusny.net    prodejna: Ladova 5, Praha 2, Palackého Náměstí  PO-PÁ / 10:00-18:00

Položky 110 z celkem 699

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Aktuální mistr světa Gentry Stein z USA se vydal na další Yoyofactory tour po celé Asii. Cestou natočil i video se svým novým signature yoyem, které brzy vyjde. Bude se jmenovat Yoyofactory Replay Pro, půjde o velmi dostupné plastové yoyo s Center Trac ložiskem. Cena je plánována na 15 USD (cca 380 Kč), měli jsme možnost vyzkoušet prototyp a musíme uznat, že yoyo jede neskutečně! Replay by měl vyjít už v první polovině května. O tom, že je na co se těšit se můžete přesvědčit v tomto videu!

Chcete jednoho Replaye vyhrát už teď? Napište nám na naši FB stránku do komentářů jména 2 yoyerů a 2 měst, které jsou ve videu + všechny signature modely, které YYF Gentrymu vyrobilo. Pokud budete první a budete mít všechno správně tak je Replay zadax váš ihned jakmile vyjde. 3, 2, 1.... jdeme na to!

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

NYC 2015 - North Yoyo Contest

29.4.2015 9:34:28

V sobotu se konal již tradiční North Yoyo Contest v Ústí nad Labem. Organizaci mají na starost kluci z Lardonu a jelikož jde už několikátý ročník tak mají organizaci v malíku. Soutěž byla super s sjela se špička českého yoyoingu. A jak to na NYCu dopadlo ?

Vítězem se stal Kuba Dekan (ostatní videa freestylu najdete na našem YT kanálu).

 

Na NYCu ale natáčel ještě i Petr Kavka video s Zdenda Bártko. Pokud jste NYC prošvihli a chcete vidět jak to tam vypadalo, tak na obě videa mrkněte :)

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Verča Kamenská, yoyerka z Břeclavy, yoyuje už 2 roky. Za tuhle pomerně krátkou dobu toho stihla už spoustu, vede lokální kroužky a yoyo soutěže, umisťuje se na všech možných contestech a dokonce stihla natočit i nové video.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Glenn Godsey je v 75 letech nejstarším sponsorovaným yoyerem na světě, kromě toho má i spoustu zkušeností a zážitků z celé evoluce moderního yoyování. Pracoval totiž v mládí jako profesionální yoyo performer. Mrkněte na krátký dokumentární film který je o Glennovi a o yoyování.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Stejně jako každý rok, i letos se náš tým účastnil mistrovství Evropy v yoyování. Soutěžili jsme, judgovali jsme a hlavně jsme také fandili českým yoyerům, kteří byli letos zastoupeni nejvíce ze všech evropských zemí. v roce 2015 se EYYC konalo poprvé v Polsku a tak jsme vyrazili omrknout Krakow. Jak to všechno probíhalo uvidíte v tomhle videu.

PS: kdo by chtěl vidět více z EYYC můžete mrknout i na druhé video od hlavního organizátore Piotreka.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Somewhere in the Middle

22.4.2015 1:07:30

Its becoming a tradition to make a video every spring break for us. Here's our newest work filmed somewhere in the middle of our home state of Oregon. Us Finnell bros have been throwin' yos for about 6 years now but don't plan to stop anytime soon. One could say that we are somewhere in the middle of our careers as yo-ers. See a common theme going yet? Anyways prepare for a longer than usual video since we haven't gotten to share new tricks for a while now.

Thanks for watching and sharing!

Yoyos: CLYW and YoyoFactory

Songs: Hero -Family of the Year
Busy Earnin' -JUNGLE

Filmed and edited by: Jack and Luke Finnell

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Kento Muraoka - Spring 2015

22.4.2015 1:07:30

Kento Muraoka je jeden z nestylovějších japonských yoyerů. Je členem Yoyorecreation a FIST SALUD týmu, mrkněte na Kentovo nové video a uvidíte proč :)

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

POV: Victor Gravitsky

21.4.2015 4:27:21

Yoyoyfactory Russia si připravilo na svém novém YouTube kanále seriál videí, který ukáže yoyování členů tohoto teamu z pohledu první osoby. V úvodním díle se představí Victor Gravitsky.

Zveřejněno v kategorii Novinky By pan_dobrutka

Rei Iwakura je několikanásobný mistr světa a má nového sponzora. Rei po několika letech opustil americký Yoyojam a přidal se k C3yoyodesign z Hong Kongu. Kromě toho, že to Rei sype solidně s offstringovým yoyem, tak to zvládá i s 2 offstringovýma yoyama zároveň. Navíc mu C3 vydává nový signature 4A model s názvem Flawless a ten se brzy objeví i na našem eshopu.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Joe Wilson 2015 1st Quarter

19.4.2015 10:01:52

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Položky 110 z celkem 699

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5