KONTAKT - tel: +420 778 052 444    email: info@slusny.net    prodejna: Ladova 5, Praha 2, Palackého Náměstí  PO-PÁ / 10:00-18:00

Položky 110 z celkem 708

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tal Mordoch je mistrem Izraele

26.5.2015 11:27:53

Tal Mordoch je klučina z Izraele, který se na světové scéně už ukázuje každý rok skvělými výkony na EYYC. Letos v Krakově se mu dokonce povedlo získat druhé místo a titul vice-mistra Evropy v yoyování. Když se tedy tento víkend konalo mistrovství Izraele v yoyování tak bylo celkem jasné, že Tal si odnese titul mistra.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Aristidis Voultsious - Regen

26.5.2015 11:12:42

Aristidis Voultsious je mistr Řecka a člen YoyoFactory týmu, dneska Aristidis vydal nové video s Regenem od YoyoFactory, který najdete i v našem eshopu skladem.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Otto Knows - Next To Me

23.5.2015 23:31:37

Otto Knows je švédský hudební interpret, vlastním jménem Otto Jettman. Pochází ze Stocholmu a nepsali bychom o něm na našem yoyo blogu, kdyby nebyl spojený s yoyem. V posledním video klipu Otta na písničku Next To Me totiž můžete vidět japonského yoyera Kazuya Muratu. Nejde o žádný prostřih, kde se yoyo objeví na pár vteřin. Kazuya hraje ve videoklipu hlavní roli a yoyovat ho tam můžete vidět téměř po celou dobu klipu. Písnička i klip jsou moc povedené a my doufáme, že z Next To Me bude další letní hit :)

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Pulsefire SS

19.5.2015 16:38:43

Po dlouhé době tu máme video, ve kterém se ukáže hvězda amerického yoyoingu - Anthony Rojas z Kalifornie. Kromě Anthonyho ve videu uvidíte i tyhle yoyery: Tyler Hsieh, James Reed a Michael Nakamura, což znamená spousta inspirace na nové triky do celého týdne :)

Zveřejněno v kategorii Reporty By vana

Vlašimské Yoyo Závody 2015

13.5.2015 12:14:47

V sobotu 9.5. vyrazil náš team do Vlašimi na VYZ (Vlašimské Yoyo Závody). Šlo již o druhý ročník tohohle sympatického contestu, který má na starosti místní yoyo guru Petr Míka. Contest šlapal jak měl, vítězem hlavní kategorie se stal Jakub Dekan, což asi nikoho nijak nepřekvapilo :) Díky Peťanovi Kavkovi se můžete podívat ne report z celé souteže a dále také na jednotlivý videa freestylů.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Energia Spintops jsou freestylové káči od španělské firmy Energia. Ta požádala Yoyofactory o pomoc při designování jejich modelů a tak vznily celkem 3 typy káč, které už brzy najdete na našem eshopu. Na promu Energia se podílel i Vashek Kroutil, Honza Kloubec a Dan Konečný, všechny je můžete vidět v tomto videu.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

O prvním májovém víkendu se konala jedna z nejsledovanějších yoyo soutěží a to Japan Yoyo Nationals (Mistrovství Japonska v yoyování). Jelikož se letos i MS koná v Japonsku dala se předpokládat maximální připravenost od všech soutěžících a možná i malá ukázka toho, na co se můžeme v létě těšit.

V 1A nezklamal Takeshi Matsura a s nádherným freestylem dosáhl na 1.příčku, věřím, že i na World Yoyo Contestu ho můžeme zařadit mezi kandidáty na vítěze v téhle kategorii. 2A bylo nejnabitější ze všech světových soutěží, Japonsko je naprostou dominantou téhle kategorie. Vyhrál Takuma Yamamoto ale Shu Takada a ani legenda Shinji Saito mu vítězství nedali zadarmo. V 3A si zlatou odnesl Tomoyo Kurita s hodně čistým a dobře konstruovaným výkonem. Mistr světa Hajime Miura se nedostal ani na bednu. Offstringové divizi dominuje Rei Iwakura, který nedávno změnil změnil sponzora a dostal nový signature. Ten mu očividně sedí, protože Rei zajel svůj freestyle téměř bez missu. 5A je nejméně populární kategorie na japonských ostrovech, z neznámých důvodů nesoutěžil ani Takeshi, ani Takuma Inoue a tak se mistrem Japonska stal Hideo Ishida.

Všechna videa najdete zde.

Freestyly vítězů všech kategorií:

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Peťanovi Kavkovi vyšel nedávno nový signature model - Scout od CLYWu. Yoyo se prodávalo v celosvětovém předprodeji na našem eshopu a šlo doslova "na dračku". Peťan se sešel společně s Tomášem Vyletělem z Dašic a dali dohromady tohle luxusní video, které dokonce strhlo na instagramu CLYWu i malý náznak o tom, že by Tomáš mohl patřit do CLYW týmu :)

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Tony Šec je členem českého Yoyofactory týmu a mistr "bangerů" neboli mega technicky náročných triků. Mrkněte na jeho video, ve kterém jede s novým YYF VK 2015.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Aktuální mistr světa Gentry Stein z USA se vydal na další Yoyofactory tour po celé Asii. Cestou natočil i video se svým novým signature yoyem, které brzy vyjde. Bude se jmenovat Yoyofactory Replay Pro, půjde o velmi dostupné plastové yoyo s Center Trac ložiskem. Cena je plánována na 15 USD (cca 380 Kč), měli jsme možnost vyzkoušet prototyp a musíme uznat, že yoyo jede neskutečně! Replay by měl vyjít už v první polovině května. O tom, že je na co se těšit se můžete přesvědčit v tomto videu!

Chcete jednoho Replaye vyhrát už teď? Napište nám na naši FB stránku do komentářů jména 2 yoyerů a 2 měst, které jsou ve videu + všechny signature modely, které YYF Gentrymu vyrobilo. Pokud budete první a budete mít všechno správně tak je Replay zadax váš ihned jakmile vyjde. 3, 2, 1.... jdeme na to!

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Položky 110 z celkem 708

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5