KONTAKT - tel: +420 778 052 444    email: info@slusny.net    prodejna: Ladova 5, Praha 2, Palackého Náměstí  PO-PÁ / 10:00-18:00

Položky 110 z celkem 724

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

O víkendu se konala soutěž Asia Pacific 2015, často označována za mistrovství Asie. Již tradičně do Singapuru se totiž každý rok sjede špička celé Asie. Jinak tomu nebylo ani letos a soutěž byla o to zajímavější, protože už v srpnu se v Tokyu bude konat mistrovství světa v yoyování a to je pro všechny asiaty velká příležitost. Výhercem kategorie 1A na letošním AP se stal japonec Iori Yamaki, sice měnil ale stejně si odnesl zlato a ukázal, že je žhavým favoritem na titul mistra světa. Ioriho video jsme sem nalinkovali, ostatní výsledky a freestyly najdete zde.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

 

SLUSNY 15 000 Video Contest 2015 

Vítězem SLUSNY 15K Video Contestu 2015 se stala skupina UNIT-YO. Jejich video vyhodnotila porota složená ze členů SLUSNY.net týmu jako nejkvalitnější, nejlépe zpracované a nejlépe vyjadřující yoyo-kamarádství. Gratulujeme k výhře yoyo výbavy v hodnotě 15 000 Kč z našeho obchodu!

Moc bychom ale chtěli poblahopřát všem, kteří video zaslali. Dostali jsme celkem 16 videí, celkově na super úrovni. A to jak yoyovací tak i editové a filmové, je vidět, že když se dáte dohromady s kamarádama, vznikají z toho fakt dobrý věci. Také jsme hodně rádi, že existuje tolik kámošů, týmu, crew a skupin na české yoyo scéně. My sami jsme vznikli jako náhodná parta kamarádu, kterou bavila stejná věc a je super vidět, že je vás takových víc. Děkujeme moc, děkujeme, že yoyujete, že nesedíte doma před Youtube ale že házíte, jezdíte na contesty a vyrážíte ven natáčet videa s kámošema, doufáme že vás yoyo baví pořád tak jako nás a přejeme parádní prázdniny! :)

VŠECHNY VIDEA NAJDETE ZDE.
 

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Tomáš Bubák je jeden z našich 5ti originálních členů týmů. Dlouho byl Tomáš Bubák také členem Duncan Crew tu ale před pár lety opustil a přidal se k týmu C3yoyodesign z Hong Kongu. Netrvalo to ani dlouho a v téhle stájí se Tomáš dočkal i vlastního signature modelu jménem Apparition. No a víc už říkat nemusíme, všechno víte a ostatní se dozvíte v následujícím videu :)

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Transcendence Ft. Marcus Koh

22.6.2015 22:10:04

Marcus Koh je bývalý mistr světa v 1A a taky je to dost dobrej týpek ze Singapuru, několikrát jsme s ním měli tu čest osobně a kromě toho, že je Marcus výborný yoyer tak je i dost v pohodě kámoš. Doba kdy byl Marcus na úplném vrcholu je možná už pryč ale i přesto mu nic nebránilo vydat další ze série svých videí, které jsou neskutečně nadupané kvalitním editem a kvalitním poyoyováním.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

V USA to mají se soutěžením celkem těžký jelikož vzdálenosti jednotlivých míst a yoyerů jsou od sebe navzájem obrovský. Jedna z forem soutěží jsou tzv. States, neboli mistrovství jednotlivých států. Jednou z těchto soutěží byla i nedávno konaná CO State Yoyo Contest 2015, kde soutěžili yoyeři ze státu Colorado. Kategorii 1A vyhrál Chris Rodriguez s tímhle freestylem, kterej je fakt hoden podívání se. Enjoy!

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Minulou sobotu 13.6. se konal v Českých Budějovicích první ročník Budějovického Yoyo Contestu aka BYCu. Jde o stejný model jako vždy, organizaci vzali na starost místní yoyeři a my jsme jen vyslali část našeho týmu aby pomohla s rozhodcováním nebo něčím jiným, co by bylo potřeba. Na to, že šlo o první ročník a hned následující den, v neděli se konala další yoyo soutěž (Liberecké mistrovství) tak se z BYCu vyklubala pořádná akce. Podívát se můžete sami ve videu Kryštofa Kindla:

 

O tom, že nechyběl ani skill svědčí to, že dorazil i Kuba Dekan, který nakonec celý contest vyhrál.

Zveřejněno v kategorii Novinky By Jakub Kroutil

V sobotu 20.6. se v Chotěboři na Vysočině konal první ročník soutěže Highlands Yoyo Contest. Celou soutěž měla pod palcem silná místní yoyo scéne, kterou poctivě vede Míra Polívka a s průběhem soutěže pomohl i náš SLUSNY team.

První místo nakonec bral Honza Bui, gratujuleme. Video jeho freestyle a i videa ostatních soutěžících najdete brzy na našem Youtube kanále.

Pavel Neradný dokázal už dát i dohromady video z celé soutěže takže se můžete podívat jak to na HYCu vypadalo (pořád nechápeme jak to mohl tak rychle stihnout) :)) 

 

Kompletní výsledky a fotky z akce najdete ZDE

Zveřejněno v kategorii Novinky By Jakub Kroutil

The Playmaxx years

20.6.2015 20:09:25

Britský yoyer a žonglér Aaron Sparks dal dohromady rozhovor s Yo-Hansem. Hans je zakladatelem a ředitelem firmy YoyoFactory má za sebou ale hodně bohatou yoyo historii, kdy vystupoval po celém světě, setkal se s Donem Duncanem jr. a byl veřejnou celebritou. Článek je v angličtině a pokud vás vývoj yoyování a historie Hanse zajímá tak rozhodně doporučujeme si ho přečíst. ODKAZ NA ČLÁNEK


IMG_8578

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Pavel Kalvach - 1 year

16.6.2015 11:07:41

Pavel Kalvach je další z řady talentovaných českých yoyerů, kromě toho, že se mu o víkendu podařilo vyhrát kategorii Středně Pokrořilích v Českých Budějovicích tak natočil i nové video s Czech Pointem a Space Cowboyem od YoyoFactory, oba najdete v našem eshopu.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Pinguin Yoyo x David Materna

12.6.2015 23:35:17

Dukázem o tom, že český yoyoing kvete je jednoznačně tahle dvojitá nálož videí. Obě videa jsou moc povedná a obě jsou od mladých nadějných yoyerů. První dali dohromady bratři Predkovi, Dominik a Dan. V druhém videu hraje hlavní roli David Materna ale za kamerou i střihem stojí Kryštof Kindl. Enjoy!

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Položky 110 z celkem 724

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5