KONTAKT - tel: +420 778 052 444    email: info@slusny.net    prodejna: Ladova 5, Praha 2, Palackého Náměstí  PO-PÁ / 10:00-18:00

Položky 110 z celkem 670

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

EYYC se rychle blíží, vlastně už zítra celé slušná výprava odjíždí směr Krakow. A naše dvě mladý pušky, Matouš Tomeš a David Kreibich, nedávno zveřejnily svoje videa, ze kterých mám dojem, že se máme na EYYC na co těšit!

Zveřejněno v kategorii Novinky By shpek

Yoyofactory Flight Club

26.2.2015 17:17:09


Yoyofactory chystá nové 4A/Offstringové yoyo, oficielně bude vydáno 7.března 2015, bude se jmenovat Flight a bude se prodávat za $24.99 USD (asi 600 Kč).

Společně s offstringovým yoyem Yoyofactory ale spouští i yoyerský 4A projekt s názvem FLIGHT CLUB, o co půjde ?

Půjde o tým nebo spíše klub offstringových/4A yoyerů se 4 úrovněmi BRONZE - SILVER - GOLD - PLATINUM.

BRONZE LEVEL

Do Bronze Levelu je nejsnadnější se dostat, stačí s FLIGHTem soutěžit na jakékoliv soutěži a poté se registrovat a to tak. Registrovat se můžete tak že svou fotku ze soutěže, nebo z příprav na soutěž pošlete na contact@yoyofactory.com. Yoyofactory vás potom zařadí na svém webu jako člena Bronzového levelu FLIGHT clubu. Pokud se na žádnou soutěž nemůžete dostat, můžete poslat také své offstringové video.

SILVER LEVEL

Silver Levelu dosáhnete tak, že se umístíte do 5. místa na jakékoliv celonárodní soutěži (mistrovství ČR) nebo do 3.místa na jakékoliv jiné soutěži. A je tu i alternativa, pro ty, kteří to na soutěž nezvládnou. Stačí natočit video/tutorial s FLIGHTem a získat více než 5000 views. Členové Silver úrovně mají výhodu v tom, že od Yoyofactoru dostanou slevu na další FLIGHT yoya, protože každý, kdo dělá offstring dělá potřebuje těchto yoyí několik do zásoby a s tím chce Yoyofactory pomoci.

GOLD LEVEL

Zlatý level už je skoro ten nejvyšší. Do zlatého Gold levelu se dostanete tak, že jako člen Silver úrovně budete soutěžit na 3 libovolných soutěžích. Jiný způsob jak se dostat do Gold levelu není, ten si musíte "vysoutěžit" na opravdových soutěžích. Yoyofactory své členy odmění unikátním odznakem GOLD WINGS, který mají pouze členové.

PLATINUM LEVEL

V Platinum levelu už jde o individuální přístup k jednotlivým yoyerům a dá se říct, že jde o opravdový sponzoring od Yoyofactory.

Screen Shot 2015-02-25 at 2.44.55 PM

Zveřejněno v kategorii Novinky By Jakub Kroutil

Poprvé jsem měl možnost navštívit ruskou metropoli Moskvu v roce 2011 na mistrovství Ruska a Ilyu Matrose si pamatuju jako malého začínajícího yoyera. Dnes Ilya vydal své nové video a kromě toho, že to dotáhl do Yoyofactory Russia tak má i dost skillu na to, aby mohl na nadcházejícím EYYC útočit na nejvyšší příčky.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Yusuke Otsuka je člen japonského Yoyorecreation týmu a teď o víkendu jsi s krásným freestylem vybojoval první místo na Central Japan Yoyo Contestu.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Americká firma Yoyofactory má připravenou spoustu novinek, které vyjdou už začátkem března. Jednou z nich je offstringové yoyo s názvem Flight. To se bude prodávat ve 3 barevných provedeních a předběžná cena je 25USD (cca 600 Kč).

Další novinkou je celá Japan Collection, ve které najdete Sakura Onestar, novou Protostar se speciálním zátěžovým kroužkem (na tu se hodně těšíme) a Loop1080 od japonského designera jménem Optimystik.

 

yoyofactory-flight yoyofactory-japan-collection

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Palli v reklamě s yoyem

24.2.2015 22:49:51

Palli je člen CLYW týmu a také je jediný yoyer na Islandu. Když se proto místní mobilní operátor rozhodl natočit reklamu ve které je týpek s yoyem tak Palliho oslovili. Vtipné je, že Palli v reklamě hraje ale vůbec ho tam neuvidíte protože v postprodukci jeho hlavu nahradili hlavou herce.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Zenith | Backspin x Thrower

24.2.2015 22:42:12

Poláci se snaží a v yoyování jsou aktivní. Nejdříve rozjeli projekt Backspin, který se z party yoyerů rozjel až na mezinárodní profi team, který organizuje letošní mistrovství Evropy v yoyování. Nyní vzniká další projekt Thrower Worldwide, ten vypadá jako produkce oblečení pro yoyery. Oba projekty natočili společné video a uvidíte v něm 3 yoyery z Polska.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Patavium 2015 | yoyo video

24.2.2015 22:38:13

Dva yoyeři z Itálie se sešli, potrénovali na nadcházející European Yoyo Contest 2015 v Krakově a všechno to natočili. Oba týpci a hlavně teda Armando (úřadující mistri Itálie v yoyování) jsou rozhodně ready a už se těšíme na jejich výkony.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

44CLASH je jedna z nejprestižnějších yoyo soutěží na světě, koná se v Japonsku a každý rok se tam sjedou ti nejlepší yoyeři na světě. Velkým rozdílem oproti jiným soutěžím je to, že se mnohem více klade důraz v hodnocení na performance a méně na techniku. Vystoupení jsou tak dost často odlišná od klasických yoyo freestylů. Jak vypadal první den na 44CLASH letos, se můžete podívat v tomhle videu:

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

O víkendu se v Japonsku konal contest Central Japan, jenž je součástí Japan Yoyo League. Člen Fist Salud a Yoyofactory Shu Takada si tam vystřihl tenhle neuvěřitelnej freestyle a samozřejmě i vyhrál kategorii 2A. Koukněte se na záznam jeho vystoupení protože jde o trošku jinou ligu :)

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Položky 110 z celkem 670

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5