KONTAKT - tel: +420 778 052 444    email: info@slusny.net    prodejna: Ladova 5, Praha 2, Palackého Náměstí  PO-PÁ / 10:00-18:00

Položky 110 z celkem 703

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Energia Spintops jsou freestylové káči od španělské firmy Energia. Ta požádala Yoyofactory o pomoc při designování jejich modelů a tak vznily celkem 3 typy káč, které už brzy najdete na našem eshopu. Na promu Energia se podílel i Vashek Kroutil, Honza Kloubec a Dan Konečný, všechny je můžete vidět v tomto videu.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

O prvním májovém víkendu se konala jedna z nejsledovanějších yoyo soutěží a to Japan Yoyo Nationals (Mistrovství Japonska v yoyování). Jelikož se letos i MS koná v Japonsku dala se předpokládat maximální připravenost od všech soutěžících a možná i malá ukázka toho, na co se můžeme v létě těšit.

V 1A nezklamal Takeshi Matsura a s nádherným freestylem dosáhl na 1.příčku, věřím, že i na World Yoyo Contestu ho můžeme zařadit mezi kandidáty na vítěze v téhle kategorii. 2A bylo nejnabitější ze všech světových soutěží, Japonsko je naprostou dominantou téhle kategorie. Vyhrál Takuma Yamamoto ale Shu Takada a ani legenda Shinji Saito mu vítězství nedali zadarmo. V 3A si zlatou odnesl Tomoyo Kurita s hodně čistým a dobře konstruovaným výkonem. Mistr světa Hajime Miura se nedostal ani na bednu. Offstringové divizi dominuje Rei Iwakura, který nedávno změnil změnil sponzora a dostal nový signature. Ten mu očividně sedí, protože Rei zajel svůj freestyle téměř bez missu. 5A je nejméně populární kategorie na japonských ostrovech, z neznámých důvodů nesoutěžil ani Takeshi, ani Takuma Inoue a tak se mistrem Japonska stal Hideo Ishida.

Všechna videa najdete zde.

Freestyly vítězů všech kategorií:

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Peťanovi Kavkovi vyšel nedávno nový signature model - Scout od CLYWu. Yoyo se prodávalo v celosvětovém předprodeji na našem eshopu a šlo doslova "na dračku". Peťan se sešel společně s Tomášem Vyletělem z Dašic a dali dohromady tohle luxusní video, které dokonce strhlo na instagramu CLYWu i malý náznak o tom, že by Tomáš mohl patřit do CLYW týmu :)

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Tony Šec je členem českého Yoyofactory týmu a mistr "bangerů" neboli mega technicky náročných triků. Mrkněte na jeho video, ve kterém jede s novým YYF VK 2015.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Aktuální mistr světa Gentry Stein z USA se vydal na další Yoyofactory tour po celé Asii. Cestou natočil i video se svým novým signature yoyem, které brzy vyjde. Bude se jmenovat Yoyofactory Replay Pro, půjde o velmi dostupné plastové yoyo s Center Trac ložiskem. Cena je plánována na 15 USD (cca 380 Kč), měli jsme možnost vyzkoušet prototyp a musíme uznat, že yoyo jede neskutečně! Replay by měl vyjít už v první polovině května. O tom, že je na co se těšit se můžete přesvědčit v tomto videu!

Chcete jednoho Replaye vyhrát už teď? Napište nám na naši FB stránku do komentářů jména 2 yoyerů a 2 měst, které jsou ve videu + všechny signature modely, které YYF Gentrymu vyrobilo. Pokud budete první a budete mít všechno správně tak je Replay zadax váš ihned jakmile vyjde. 3, 2, 1.... jdeme na to!

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

NYC 2015 - North Yoyo Contest

29.4.2015 9:34:28

V sobotu se konal již tradiční North Yoyo Contest v Ústí nad Labem. Organizaci mají na starost kluci z Lardonu a jelikož jde už několikátý ročník tak mají organizaci v malíku. Soutěž byla super s sjela se špička českého yoyoingu. A jak to na NYCu dopadlo ?

Vítězem se stal Kuba Dekan (ostatní videa freestylu najdete na našem YT kanálu).

 

Na NYCu ale natáčel ještě i Petr Kavka video s Zdenda Bártko. Pokud jste NYC prošvihli a chcete vidět jak to tam vypadalo, tak na obě videa mrkněte :)

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Verča Kamenská, yoyerka z Břeclavy, yoyuje už 2 roky. Za tuhle pomerně krátkou dobu toho stihla už spoustu, vede lokální kroužky a yoyo soutěže, umisťuje se na všech možných contestech a dokonce stihla natočit i nové video.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Glenn Godsey je v 75 letech nejstarším sponsorovaným yoyerem na světě, kromě toho má i spoustu zkušeností a zážitků z celé evoluce moderního yoyování. Pracoval totiž v mládí jako profesionální yoyo performer. Mrkněte na krátký dokumentární film který je o Glennovi a o yoyování.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Stejně jako každý rok, i letos se náš tým účastnil mistrovství Evropy v yoyování. Soutěžili jsme, judgovali jsme a hlavně jsme také fandili českým yoyerům, kteří byli letos zastoupeni nejvíce ze všech evropských zemí. v roce 2015 se EYYC konalo poprvé v Polsku a tak jsme vyrazili omrknout Krakow. Jak to všechno probíhalo uvidíte v tomhle videu.

PS: kdo by chtěl vidět více z EYYC můžete mrknout i na druhé video od hlavního organizátore Piotreka.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Somewhere in the Middle

22.4.2015 1:07:30

Its becoming a tradition to make a video every spring break for us. Here's our newest work filmed somewhere in the middle of our home state of Oregon. Us Finnell bros have been throwin' yos for about 6 years now but don't plan to stop anytime soon. One could say that we are somewhere in the middle of our careers as yo-ers. See a common theme going yet? Anyways prepare for a longer than usual video since we haven't gotten to share new tricks for a while now.

Thanks for watching and sharing!

Yoyos: CLYW and YoyoFactory

Songs: Hero -Family of the Year
Busy Earnin' -JUNGLE

Filmed and edited by: Jack and Luke Finnell

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Položky 110 z celkem 703

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5