KONTAKT - tel: +420 778 052 444    email: info@slusny.net    prodejna: Ladova 5, Praha 2, Palackého Náměstí  PO-PÁ / 10:00-18:00

Položky 110 z celkem 679

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Kanaďan Harrison Lee je malý velký yoyer. Malý vzrůstem a věkem, velký skillem a tím, co už stihnul dokázat. Kromě toho, že je členem CLYW týmu a vyhrál mistrovství Kanady, tak vystupoval i na přednášce TED. Nyní Harrisonovi dokonce vychází i vlastní signature yoyo Orca. A takhle to s ní Harrison roztáčí !

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Spinking - školní tour 2014

20.3.2015 17:21:29

It has been couple years since we went to first school. Since then Spinking team has visited over 100 schools, did more than 250 shows and performed yoyo to 20 000 kids. We drove thousands of kilometers and had to wake up at 5am almost everyday of the tour. But we love doing this, because we can see kids enjoying yo-yoing and that is all we want! Thanks to sponsors, thanks to whole Spinking crew and thanks Ondra K. for video!

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Fist Salud je mezinárodní nezávislý tým yoyerů, který vznikl v Japonsku a postupně se rozšířil své řady mezi yoyery z celého světa. Například ČR má hned 2 reprezentanty v týmu Fist Salud a to Petra Kavku a Vashka Kroutila. Celý teď vydal společné video, které rozhodně stojí za přehrání:

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Matyas Racek 2015

17.3.2015 8:46:39

Matyáš Racek je jeden z netalentovanějších yoyerů v ČR. Ma neskutečně originální triky, které jsou i velmi technicky náročně. Vše navíc provádí s lehkostí, plynulostí a krásnou návazností jednotlivých triků, Matyášovu flow tak obdivují i yoyeři ze zahraničí.  

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Ryosuke Iwasawa in Krakow

15.3.2015 23:04:18

Ryosuke Iwasawa je z Japonska a je to mistr lacerací. Co dokáže všechno s provázkem ve vzduchu, za dobu, než yoyo dopadne zpět na provázek je neuvěřitelné. Letos opět dorazil na EYYC, párkát už to v open divizi zkoušel ale vzhledem k extrémní náročnosti jeho triků dost chyboval. Tento rok mu to však vyšlo parádně a odjel se zlatou medailí. Se svým týmem Yoyorecreation rovnou v Krakově natočili i trikové video.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

PNWR Yoyo Contest 2015

13.3.2015 19:04:34

PNWR je americká soutěž, která se každoročně koná v Seattlu, ve státě Washington. Je to taky jedna ze soutěží, kterou bych chtěl navštívit, díky dobré lokaci Washingtonu a dostupnosti Seattlu se tam sjíždí spousta super yoyerů. Tohle je video z celé akce, které sestříhal kanaďan Jefrey Pang.

 

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

V sobotu proběhlo v polském Krakově finále European Yoyo Contestu (EYYC 2015). Česká výprava byla nejpočetnější ze všech zemí a v hlavní kategorii také nejúspěšnější. Kromě toho, že z 25 finalistů bylo 7 české národnosti, stal se vítězem a mistrem Evropy 14ti letý Kuba Dekan. Gratulujeme a děkujeme za obrovský úspěch pro ČR.

Velmi dobře se dařilo ale i ostatním Čechům, Robert Kučera zajel svůj freestyle výborně a bral tak 5. místo, Matouš Tomeš bohužel měnil yoyo ale i přesto skončil na 6.místě. Petr Kavka si svůj freestyle maximálně užil a vyneslo mu to 8.místo. Dva youngstři Michael Malík a Kryštof Kindl obsadili 19. a 20. místo, což je velký úspěch, kluci se velkého pódia totiž vůbec nezalekli a podali super výkony. 

Celkový výsledky najdete zde.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Gentry Stein je členem Yoyofactory, v srpnu vybojoval titul mistra světa v Praze a nyní se po celkem několika měsíční přestávce vrátil na stage. S výborně postaveným a provedeným freestylem vyhrál v Sacramentu soutěž California State Yoyo Championships.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

Zdeněk Bártko - Chillroom

9.3.2015 8:48:56

Zdenda Bártko natočil nové pohodové video a ukazuje v něm své nové triky s yoyem.

Zveřejněno v kategorii Novinky By vana

EYYC se rychle blíží, vlastně už zítra celé slušná výprava odjíždí směr Krakow. A naše dvě mladý pušky, Matouš Tomeš a David Kreibich, nedávno zveřejnily svoje videa, ze kterých mám dojem, že se máme na EYYC na co těšit!

Zveřejněno v kategorii Novinky By shpek

Položky 110 z celkem 679

Nastavit sestupně
na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5