CENÍK DOPRAVY

 

Objednávky odesíláme každý den v 10:00, tak aby k Vám balíček dorazil co nejdříve. Po ČR zboží zasíláme Českou Poštou a to službou Doporučená Zásilka nebo službou Balík do Ruky. Alternativou je kurýrní služba PPL - oba doručují zásilky do druhého dne a o odeslání i doručení jste informování sms zprávou i emailem. Pokud objednáte do 10:00 dorazí k Vám zásilka na druhý den, pokud objednáte kdykoliv po 10:00 tak je dodací lhůta 1-2 pracovní dny. Na Slovensko z důvodu kvality služeb zasíláme zboží pouze službou PPL.

Příklad: Pokud objednávku odešlete např. ve středu v 14:35 tak druhý den, tedy ve čtvrtek zboží zabalíme a předáme dopravci, ten jej dopraví k Vám na druhý den, tedy v pátek. Pokud objednáte do 10:00 tak objednávku odešleme ještě ten stejný den a balíček k Vám bude dopraven následující den (výjimkou je služba Doporučená Zásilka - doručení u této služby trvá 2-5 pracovních dnů).

  Způsob dopravy
  Dodací lhůta
    Cena za dopravu    
    Cena za dobírku    
   Možnosti platby     
  Česká Pošta - Doporučená Zásilka - Standard (zásilka do 0,5 cm) 2-5 pracovních dnů 26 Kč 30 Kč

na dobírku v Kč, kartou online nebo Paypal

  Česká Pošta - Doporučená Zásilka (zásilka do 5 cm) 2-5 pracovních dnů 34 Kč 30 Kč

na dobírku v Kč, kartou online nebo Paypal

  Česká Pošta - Balík do Ruky    1 - 2 pracovní dny     65 Kč  30 Kč

na dobírku v Kč, kartou online nebo Paypal

  PPL po ČR

  1 - 2 pracovní dny  65 Kč  30 Kč   na dobírku v Kč, kartou online nebo Paypal
  PPL na Slovensko    2 - 4 pracovní dny       5 €  1 €     na dobírku v Eur, kartou online nebo Paypal    
  Osobni odběr v prodejně - Budečská 39, Praha 2    zboží připraveno k odběru ihned po objednání   zdarma -     hotově, platební kartou či Paypal    Doručení Českou poštou - Doporučená Zásilka (Standard)

Jde o nejlevnější službu v našem eshopu. Dodání trvá 2-5 pracovních dnů a ČP neavizuje dodání předem (neposílá email ani sms o předpokládaném termínu doručení). Obě služby jsou však omezené pouze pro určité velikosti balíčků.

1) Doporučená Zásilka Standard - pouze pro zásilky do tloušťky 0,5 cm. Do této velikosti se vejde pouze bublinková obálka a proto je možné uplatnit pouze pro některé zboží (provázky, ložiska, pady a další náhradní díly). 

2) Doporučená Zásilka - pouze pro zásilky do tloušťky 5 cm. Menší krabička do které se vejdou téměř všechna yoya (avšak jen omezené množství). Yoya ve speciálním balení nelze touto službou zaslat.


V případě, že Vás pošťák nezastihne na uvedené adrese, zanechá oznámení o tom, na jaké pobočce České pošty a kdy je možné si zásilku vyzvednout. V případě, že si zásilku nevyzvednete, vrací se zásilka zpět k nám. Za opětovné doručení si účtuje prodávající přepravné ve stejné výši.

 

Doručení Českou poštou - Balík do Ruky

Doručení prostřednictvím tohoto přepravce probíhá do následujících 1-2 pracovních dnů (od expedice objednaného zboží) dle standardních přepravních podmínek. Na telefonní číslo a email, jenž byl uveden při objednávání posílá doručovatel avízo o příchodu zásilky. Dopředu tedy víte, přesný čas, kdy Vám zásilka dorazí. 
V případě, že Vás pošťák nezastihne na uvedené adrese, zanechá oznámení o tom, na jaké pobočce České pošty a kdy je možné si zásilku vyzvednout. V případě, že si zásilku nevyzvednete, vrací se zásilka zpět k nám. Za opětovné doručení si účtuje prodávající přepravné ve stejné výši.

 

Doručení kurýrní službou PPL po ČR

Doručení prostřednictvím tohoto přepravce probíhá do následujících 1-2 pracovních dnů (od expedice objednaného zboží) dle standardních přepravních podmínek. Na telefonní číslo a email, jenž byl uveden při objednávání posílá doručovatel avízo o příchodu zásilky. Dopředu tedy víte, přesný čas, kdy Vám zásilka dorazí. Součástí avíza je také telefonní kontakt přímo na kurýra, který Vám bude zásilku doručovat a pokud si přejete změnit adresu či čas doručení (např. v poledne do práce namísto domů) tak se můžete s kurýrem domluvit.

 

Doručení kurýrní službou PPL na Slovensko

Doručení prostřednictvím tohoto přepravce probíhá do následujících 2-4 pracovních dnů (od expedice objednaného zboží) dle standardních přepravních podmínek. Na telefonní číslo a email, jenž byl uveden při objednávání posílá doručovatel avízo o příchodu zásilky. Dopředu tedy víte, přesný čas, kdy Vám zásilka dorazí. Součástí avíza je také telefonní kontakt přímo na kurýra, který Vám bude zásilku doručovat a pokud si přejete změnit adresu či čas doručení (např. v poledne do práce namísto domů) tak se můžete s kurýrem domluvit.

 

Osobní odběr v prodejně - Budečská 39, Praha 2

Pokud si chcete objednané zboží vyzvednout osobně v naši prodejně v Praze tak stačí při objednávání zvolit osobní převzetí jako způsob dopravy. Veškeré zboží máme skladem a po objednání je tedy ihned připraveno k převzetí. Výhodou je, že je tento způsob zdarma, nic neplatíte, na nic nečekáte a můžete si zboží při prevzetí probhlédnout či vyzkoušet. V naši prodejně je možné platit hotově i kartou. Prodejna se nachází na Vinohradech ulici Budečská 39 na Praze 2. Zboží je možné vyzvednout od pondělí do pátku, vždy od 10:00 do 18:00 a v neděli od 12:00 do 18:00