ACM Begleri
ACM Begleri ACM Begleri ACM Begleri ACM Begleri ACM Begleri ACM Begleri ACM Begleri ACM Begleri ACM Begleri ACM Begleri ACM Begleri ACM Begleri ACM Begleri ACM Begleri

ACM Begleri

R2FG je zkratka pro Rotation To Fight Gravity a nevyrábí pouze yoya. Ve své nabídce má tato firma i Begleri - další skilltoy. Jde o dvě vysoustružené a opracované hliníkové části spojené provázkem. Díky naprostému vyvážení a hledání těžiště na provázku se s ACM Begleri dají dělat neuvěřitelné triky mezi prsty. Podívejte se sami na video pod popisem. V balení dostanete navíc i náhradní provázek.

Dostupnost: Skladem

319,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu

Specifikace
Výrobce SLUSNY
Tvar Begleri
Vracení do ruky Ne
Ložisko -4- Ne
Návratový systém -6- -----
Váha (g) 24
Šířka (mm) -3- 19.3
Průměr (mm) -1- 19.2
Gap (mm) -2- ---
Osička -5- ---
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: ACM Begleri
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba