Vapormotion
360 Vapormotion Vapormotion Vapormotion Vapormotion Vapormotion Vapormotion Vapormotion Vapormotion Vapormotion Vapormotion Vapormotion Vapormotion Vapormotion

Vapormotion

C3yoyodesign a MagicYoyo vydávají svou první společnou kolaboraci a to yoyo Vapormotion. Design je od pánů z C3yoyodesign, výrobu si vzalo na starost MagicYoyo. Vapormotion má střed a velkou část těla yoya ze soustruženého plastu, celá vnější část, včetně hubu pro fingerspin grindy, je pak z hliníku. Vapormotion je tak lehký, snadno ovladatelný ale přesto stále stabilní.

Dostupnost: Skladem

1 199,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce C3 Yoyo Design
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.5
Průměr (mm) -1- 57
Gap (mm) -2- 4.3
Šířka (mm) -3- 42.7
Ložisko -4- C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
Rozhodně doporučuji
Jede přímo božsky a čistě.
Doporučuji všem co milují dobrej frestyle.
A cena přímo odpovídá tomu co vám příde domů.
Recenze od Baby Killer (Odeslané 30.11.2017)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Vapormotion
Výrobce

C3yoyodesign založili v roce 2009 v Hong Kongu tři yoyeři - Walter Wong, Simpson Wong a Ron Chan. Do povědomí se dostali poměrně rychle a to především díky nabitému C3 týmu yoyerů, který se rozhodli sponsorovat. Ale také díky dobrým produktům a dobrému marketingu, C3 si vždy dá záležet na profesionální grafice, fotografiím i video produkci ke svým yoyím. To, že yoyo designu opravdu rozumí, potvrdilo tohle Hong-Kongské trio v roce 2012, kdy jejich yoyo BTH stanovilo světový "Long Sleeper" rekord s časem 30 minut a 28,3 vteřin. C3yoyodesign má ve svém týmu dvojnásobného mistra světa Shiyona Arayu a také Tomáše Bubáka z ČR.

Doprava a platba