Fidget Spinner Bluetooth Speaker
Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker Fidget Spinner Bluetooth Speaker
-35.18%

Fidget Spinner Bluetooth Speaker

Tak tenhle Spinner? Ten dostane nejen tebe ale i všechny okolo. Kromě toho, že se točí celou věčnost, stejně jako ostatní fidget spinnery, tenhle má i reprák s bluetooth připojením a LED diody. Stačí spárovat svůj telefon, zapnout diody a tenhle spinner roztočit. Když se vybije stačí ho zapojit do nabíječky a po chvíli můžeš zase točit.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 199,00 Kč

Special Price 129,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Výrobce Fidget Ninja
Tvar Spinner
Vracení do ruky Ne
Váha (g) 45.4
Průměr (mm) -1- 75,7
Gap (mm) -2- -----
Šířka (mm) -3- 7,3
Ložisko -4- Ne
Osička -5- -----
Návratový systém -6- -----
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Fidget Spinner Bluetooth Speaker
Výrobce

Fidget Ninja je subbrand YoyoFactory, který se zaměřuje na výrobu a design Fidget Toys. Obrovský zájem o Spinnery motivoval YoyoFactory k vlastní výrobě a tak vznikl projekt Fidget Ninja. Ložiska, opracování plastů a fyzikální zákony točících se předmětů jsou obory ve kterých se YoyoFactory díky produkci yoyí velmi dobře vyzná. Všechny tyto zkušenosti uplatňuje i v případě brandu Fidget Ninja.

Doprava a platba