Tričko Yoyofactory - Superstar - bílá
Tričko Yoyofactory - Superstar - bílá Tričko Yoyofactory - Superstar - bílá Tričko Yoyofactory - Superstar - bílá Tričko Yoyofactory - Superstar - bílá Tričko Yoyofactory - Superstar - bílá Tričko Yoyofactory - Superstar - bílá Tričko Yoyofactory - Superstar - bílá Tričko Yoyofactory - Superstar - bílá
-54.44%

Tričko Yoyofactory - Superstar - bílá

Tričko s originálním logem profesionální yoya "Superstar" od americké firmy Yoyofactory. Superstar je celokovovým yoyem s kterým vyhrál mistrovství světa člen YYF Contest Teamu - John Ando.

-bílé triko s červeným potiskem
-detail na zadní straně

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 349,00 Kč

Special Price 159,00 Kč

Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Materiál Ne
Šířka v ramenou (mm) -1- Ne
Šířka v pase (mm) -2- Ne
Délka (mm) -3- Ne

Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Tričko Yoyofactory - Superstar - bílá
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba