Kitty String Tall - žluté - Fat
360 Kitty String Tall - žluté - Fat Kitty String Tall - žluté - Fat Kitty String Tall - žluté - Fat Kitty String Tall - žluté - Fat

Kitty String Tall - žluté - Fat

Kitty Strings jsou velmi populární ručně vyráběné provázky až z Filipín.
Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru označení Tall znamená nadstandardní délku, které je 150cm a Fat znamená, že jde o silnější provázky. Výhodou jsou lepší vlastnosti pro "slacky" a příjemější kontakt s prsty.
Kitty Strings provázky nemají předvázanou smyčku na prst a je tedy možné si je rovnou nastavit tak dlouhé, jak potřebujete.

-žlutá barva
-v prodeji po 10 a 100 kusech

Dostupnost: Skladem

55,00 Kč

* Povinná pole

Specifikace
Výrobce Kitty Strings
Váha (g) Ne
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Kitty String Tall - žluté - Fat
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba