Kitty String - žluté - FAT
360 Kitty String - žluté - FAT Kitty String - žluté - FAT Kitty String - žluté - FAT Kitty String - žluté - FAT

Kitty String - žluté - FAT

Kitty Strings jsou velmi populární ručně vyráběné provázky až z Filipín.
Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru a označení FAT znamená, že jsou o něco tlustší než klasické stringy. Výhodou je to, že jsou příjemnější na prsty a také lépe vedou slacky.
Kitty Strings provázky nemají předvázanou smyčku na prst a je tedy možné si je rovnou nastavit tak dlouhé, jak potřebujete.

-žlutá barva
-v prodeji po 10 a 100 kusech

Dostupnost: Skladem

49,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
txt
Specifikace
Výrobce Kitty Strings
Váha (g) Ne
Recenze
Počet zákaznických recenzí (4)
Fat žlté, najlepšie :)
Sú najlepšie! :) jednak sa s nimi lepšie pracuje, pohodlnejšie na prstoch a sú najviac vidieť :) Recenze od Lawe (Odeslané 15.09.2015)
Good
sou fakt nejlepsi , doporucuji Recenze od bullshit (Odeslané 20.11.2014)
:3
jsou paradni, nejsou ponich spalene prsty a zda se mi ze je po nich delsi sleeper :) Recenze od kriss (Odeslané 22.04.2014)
pochvala
tito stringi jsou nejleoší Recenze od marty (Odeslané 02.11.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Kitty String - žluté - FAT
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba