Kitty String - žluté - XL
360 Kitty String - žluté - XL Kitty String - žluté - XL Kitty String - žluté - XL Kitty String - žluté - XL

Kitty String - žluté - XL

Kitty Strings jsou velmi populární ručně vyráběné provázky až z Filipín.
Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru a označení XL znamená, že jsou o něco tlustší než klasické stringy a dokonce jsou i silnější než FAT provázky. Výhodou je to, že jsou příjemnější na prsty a také lépe vedou slacky. Také bindování je s nimi snadnější a přesnější.
Kitty Strings provázky nemají předvázanou smyčku na prst a je tedy možné si je rovnou nastavit tak dlouhé, jak potřebujete.

-žlutá barva
-v prodeji po 10 a 100 kusech

Dostupnost: Skladem

49,00 Kč

* Povinná pole

Specifikace
Výrobce Kitty Strings
Váha (g) Ne
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
Super
Provázky od Kitty String jsou super a dobré je že si je můžete uvázat sami. Recenze od Myckey Honza (Odeslané 29.12.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Kitty String - žluté - XL
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba