YYF provázky - modré
YYF provázky - modré YYF provázky - modré

YYF provázky - modré

YYF provázky jsou kvalitní yoyo provázky od firmy Yoyofactory. Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru a jde o nejpoužívanější yoyo stringy.

- modrá barva
- v prodeji po 10 či 100 kusech

Dostupnost: Není skladem

49,00 Kč
Recenze
Počet zákaznických recenzí (4)
Jsou to super stringy
Yoyuje se mi s nima dobře, ani mě moc neřežou. Doporučuji! Recenze od fantomase (Odeslané 29.04.2015)
Dobré
uplně super ! mam jich 100 a uplně je chvalim ! Recenze od 100% (Odeslané 24.05.2014)
Velmi Dobré
Tyhle provázky jsou super.Moc je doporučuji.Nevím jak ostatní ale a mě ani moc neřežou do prstů. 100 % Recenze od Namer (Odeslané 01.04.2014)
provázky YYF
tyto provázky jsou dobré sice trochu řežou ale jinak se nezamotavaj tolik jako provazky co máte přímo u yoya a proto se hodí k trikům pro začátečníky akorát při tryku drop in the bucket se dost zařezávají do prstů já jsem začátečník a nevadí mi to Recenze od Crazyyoyer (Odeslané 26.07.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YYF provázky - modré
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba