Hulk Smash Fade
Hulk Smash Fade Hulk Smash Fade Hulk Smash Fade Hulk Smash Fade Hulk Smash Fade Blue Thistle Blue Thistle Blue Thistle Blue Thistle Blue Thistle Horseshoe Bay Horseshoe Bay Horseshoe Bay Horseshoe Bay Horseshoe Bay Every Berry Every Berry Every Berry Every Berry Every Berry Shark vs. Zombie Beaver Shark vs. Zombie Beaver Shark vs. Zombie Beaver Shark vs. Zombie Beaver Shark vs. Zombie Beaver Clearview Splat! Clearview Splat! Clearview Splat! Clearview Splat! Clearview Splat! Avalanche Avalanche

Avalanche

Tak toto je kapitola sama za sebe!
Avalanche neboli "Lavina" je jedno z nejprodávanějších yoyí od kanadského výrobce CLYW. Toto yoyo bylo navrhnuto pro Krisztiana Kaluzsu, když byl ješte v CLYW teamu, tak aby vyhovovalo jeho stylu, ale ukázalo se, že nevyhovuje jen jemu samotnému, ale "Lavina" zaplavila celý yoyo svět. Tvar yoya Avalanche je jednodušši, nicméně není to absolutně na škodu, ba naopak. Pokud jste opravdu „yoyo fajnšmekr“ tak vás toto yoyo určitě nezklame v žadném ohledu. 100% kvalita, přesné zpracování a výborné barvení je u Avalanche jistotou, stejně jako u všech produktů od firmy CLYW.

Dostupnost: Skladem

3 249,00 Kč
Video produktu
Video produktu

Specifikace
Specifikace
Výrobce CLYW
Tvar Butterfly
Velikost ložiska C
Návratový systém Snow Tires
Šířka (mm) 43,1
Průměr (mm) 55,5
Gap (mm) 4,4
Osička 16mm M4
Styl yoyování 1A / 3A / 5A
Váha (g) 65,8
Recenze
Zákaznické recenze (3)
super
je to výborné yoyo Recenze od al1751 (Odeslané 20.07.2013)
100%
výborné yoyo od této firmy jde o jedno z nejlepších světovích yoyo na světě 100%!!!!!!!!!!!!! Recenze od Roman (Odeslané 26.06.2013)
best best best
tohle yoyo je skoro dokonalé já yoyoyu většinou pouze s yoyoi od firmy clyw a tohle yoyo je 2.
nejlepší za ty peníze skoro dokonalé :DD
Recenze od blodangel (Odeslané 28.05.2013)
Napište vlastní recenzi
You're reviewing: Avalanche
Výrobce
Doprava a platba