Big Dipper
Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper

Big Dipper

Nejočekávanější plastové yoyo tohoto roku je konečně tu. Kanadský brand CLYW představuje Big Dipper. Jde o vlastně první vydané plastové yoyo od této značky a nese jméno aktuálního mistra světa Zacha Gormleyho. Big Dipper je hodně solidní kousek, který zvládne prakticky všechny triky. Jak už jsme u CLYW zvyklí tak jde o velmi kvalitní zpracování, výborný stabilní výkon a parádní design od tvaru až po balení. K mání je Big Dipper ve 3 super barvách - krémové, zelené a fialové.

Dostupnost: Skladem

849,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu

Specifikace
Výrobce CLYW
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Ložisko -4- C
Návratový systém -6- Snow Tires
Váha (g) 66.3
Šířka (mm) -3- 43.9
Průměr (mm) -1- 58.5
Gap (mm) -2- 4.5
Osička -5- ---
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (5)
Doporučuju
Je to skvjelé yoyo. Recenze od 1 (Odeslané 10.12.2017)
Otazka
Je to jojo rezponzivni nebo nerezponzivni ?


Big Dipper je neresponsivní, vrací se jen na "bind".
Recenze od Yoer (Odeslané 04.09.2017)
OK
viac sa vyplati skyva alebo protostar... ale inak OK
Recenze od Filip (Odeslané 30.07.2017)
Ok
Ok, ale vyplati se koupit first base, je to uplne stejne yoyo za mnohem lepsi cenu. Recenze od tommy (Odeslané 03.05.2016)
Super
Naj plast oplati sa kupit ho Recenze od Daw!d (Odeslané 01.03.2016)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Big Dipper
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba