Big Dipper
Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper Big Dipper

Big Dipper

Nejočekávanější plastové yoyo tohoto roku je konečně tu. Kanadský brand CLYW představuje Big Dipper. Jde o vlastně první vydané plastové yoyo od této značky a nese jméno aktuálního mistra světa Zacha Gormleyho. Big Dipper je hodně solidní kousek, který zvládne prakticky všechny triky. Jak už jsme u CLYW zvyklí tak jde o velmi kvalitní zpracování, výborný stabilní výkon a parádní design od tvaru až po balení. K mání je Big Dipper ve 3 super barvách - krémové, zelené a fialové.

Dostupnost: Skladem

849,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce CLYW
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.3
Průměr (mm) -1- 58.5
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 43.9
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (5)
Doporučuju
Je to skvjelé yoyo. Recenze od 1 (Odeslané 10.12.2017)
Otazka
Je to jojo rezponzivni nebo nerezponzivni ?


Big Dipper je neresponsivní, vrací se jen na "bind".
Recenze od Yoer (Odeslané 04.09.2017)
OK
viac sa vyplati skyva alebo protostar... ale inak OK
Recenze od Filip (Odeslané 30.07.2017)
Ok
Ok, ale vyplati se koupit first base, je to uplne stejne yoyo za mnohem lepsi cenu. Recenze od tommy (Odeslané 03.05.2016)
Super
Naj plast oplati sa kupit ho Recenze od Daw!d (Odeslané 01.03.2016)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Big Dipper
Výrobce

clyw

CLYW neboli "Caribou Lodge Yoyo Works" je kanadská firma. Výrábí pouze pokročilá/profesionální yoya s velkým důrazem na kvalitu a zpracování. Yoya od CLYW jsou známa svým čistým chodem, nejlepším barvením na trhu a smyslem pro detail, od chodu yoya až po balení. I přes svou vysokou cenu se Caribou Lodge Yoyo Works modely těší velké oblibě, jde o soutěžní nástroje i sběratelská yoya zároveň. Celou firmu vlastní Chris Mikulkin a za ním stojí velký tým yoyerů. Mezi členy CLYW týmu najdete Zacha Gormleyho, Michaela Ferdica, Michaela Kurtiho, Andrewa Maidera ale také Petra Kavku, Tomáše Vyletěla a Davida Kreibicha z ČR.

Doprava a platba