Igloo
Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo
-28.21%

Igloo

Igloo je květnovou novinkou firmy CLYW, zároveň jde o jejich druhý bimetalový model a ke všemu signature Michaela Kurtiho. Na Igloo se podílel Michael Kurti osobně, společně s hlavou celého CLYWu, s Chrisem Mikulinem. Design, který vzešel z jejich spolupráce slibuje oblíbený "CLYW feel" a výkon, posunutý zase o stupínek výš. Michael Kurti dává velmi náročné a dlouhé triky a proto potřebuje i yoyo, které mu to dovolí. Igloo tedy dostalo takové rozložení váhy, které mu dává solidní "sleep-time" a stabilitu. CLYW s vydáním Igloo slibuje, že tohle yoyo zvládne všechna comba, která si vymyslíte.

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 3 899,00 Kč

Special Price 2 799,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce CLYW
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.5
Průměr (mm) -1- 56.4
Gap (mm) -2- 4.2
Šířka (mm) -3- 44
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Igloo
Výrobce

clyw

CLYW neboli "Caribou Lodge Yoyo Works" je kanadská firma. Výrábí pouze pokročilá/profesionální yoya s velkým důrazem na kvalitu a zpracování. Yoya od CLYW jsou známa svým čistým chodem, nejlepším barvením na trhu a smyslem pro detail, od chodu yoya až po balení. I přes svou vysokou cenu se Caribou Lodge Yoyo Works modely těší velké oblibě, jde o soutěžní nástroje i sběratelská yoya zároveň. Celou firmu vlastní Chris Mikulkin a za ním stojí velký tým yoyerů. Mezi členy CLYW týmu najdete Zacha Gormleyho, Michaela Ferdica, Michaela Kurtiho, Andrewa Maidera ale také Petra Kavku, Tomáše Vyletěla a Davida Kreibicha z ČR.

Doprava a platba