Puffin
360 Puffin Puffin Puffin Puffin Puffin Puffin

Puffin

Legenda v novém hávu!
CLYW představuje novou generaci Puffinu, yoya islandského yoyera Palliho. Palli je členem Caribou týmu a účastní se soutěží po celém světě, Puffin je designován tak, aby zvládal tu nejvyšší úroveň soutěžních yoyo triků. Celý návrh yoya probíhal po Skypu, mezi Pallim a Chrisem, šéfem CLYWu.
Puffin vychází ze své původní verze, nová je však distribuce váhy, Puffin je výrazně stabilnější yoyo s parádním spin-timem. Myslelo se i horizontální yoyování, proto byla vnější strana yoya upravena pro horizontální grindy a "Tornado" triky, které Palli dokonce sám vymyslel.

Dostupnost: Skladem

2 099,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce CLYW
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65,8
Průměr (mm) -1- 53,4
Gap (mm) -2- 4,8
Šířka (mm) -3- 44,5
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (3)
cool
je to super yoyo tech penez nelituji je to fakt bomba vsem doporucuji Recenze od kikin (Odeslané 25.03.2014)
10/10
tohle yoyo je moje nejoblíbenější od caribou lodge prostě krása s ním yoyovat a ten sleep pani fakt dlouhej a nejlepší na tom je že si snim muzete delat super komba :D
Recenze od Skyprow (Odeslané 02.06.2013)
epik !!!!!
tohle yoyo lidi to si musíte koupit je to to snad to nejlepší yoyo :DD Recenze od blodangel (Odeslané 23.05.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Puffin
Výrobce

clyw

CLYW neboli "Caribou Lodge Yoyo Works" je kanadská firma. Výrábí pouze pokročilá/profesionální yoya s velkým důrazem na kvalitu a zpracování. Yoya od CLYW jsou známa svým čistým chodem, nejlepším barvením na trhu a smyslem pro detail, od chodu yoya až po balení. I přes svou vysokou cenu se Caribou Lodge Yoyo Works modely těší velké oblibě, jde o soutěžní nástroje i sběratelská yoya zároveň. Celou firmu vlastní Chris Mikulkin a za ním stojí velký tým yoyerů. Mezi členy CLYW týmu najdete Zacha Gormleyho, Michaela Ferdica, Michaela Kurtiho, Andrewa Maidera ale také Petra Kavku, Tomáše Vyletěla a Davida Kreibicha z ČR.

Doprava a platba