Sasquatch
Sasquatch Solid Orange Solid Orange Solid Orange Solid Orange Solid Orange Solid Green Solid Green Solid Green Solid Green Solid Green Sasquatch Sasquatch
-26.78%

Sasquatch

Sasquatch je zpátky! Jeden z nejdéle se točících a nejstabilnějších modelů od kanadské CLYW se po několika malých úpravách opět vrací. Nově je Sasquatch nepatrně širší (cca od 1mm) a je také lehčí. Výsledkem je ještě rychlejší, stabilnější a hlavně plynulejší chod tohohle celokovového monstra. Sasquatch má velmi příjemný oblý tvar, výborně upravený povrch pro grindování a klasické FLAT 10ti kuličkové ložisko velikosti C.

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 3 099,00 Kč

Special Price 2 269,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce CLYW
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 68
Průměr (mm) -1- 55.56
Gap (mm) -2- 4,8
Šířka (mm) -3- 42.92
Ložisko -4- C
Osička -5- 16mm M4
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
Výborné
Toto yoyo je výborné, dlouhý spin time, super grindování i catch up zone padne krásně do ruky. Jsem maximálně spokojen a peněz rozhodně nelituji Recenze od Filip The Yoyer (Odeslané 25.03.2015)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Sasquatch
Výrobce

clyw

CLYW neboli "Caribou Lodge Yoyo Works" je kanadská firma. Výrábí pouze pokročilá/profesionální yoya s velkým důrazem na kvalitu a zpracování. Yoya od CLYW jsou známa svým čistým chodem, nejlepším barvením na trhu a smyslem pro detail, od chodu yoya až po balení. I přes svou vysokou cenu se Caribou Lodge Yoyo Works modely těší velké oblibě, jde o soutěžní nástroje i sběratelská yoya zároveň. Celou firmu vlastní Chris Mikulkin a za ním stojí velký tým yoyerů. Mezi členy CLYW týmu najdete Zacha Gormleyho, Michaela Ferdica, Michaela Kurtiho, Andrewa Maidera ale také Petra Kavku, Tomáše Vyletěla a Davida Kreibicha z ČR.

Doprava a platba