Flipside
Flipside Flipside Flipside Flipside Flipside Flipside Flipside Flipside Flipside Flipside
-42.39%

Flipside

Flipside je velmi inovativní plastové yoyo od firmy Duncan. Určeno je středně pokročilým yoyerům a za velmi dobrou cenu toho nabízí více než dost. Flipside jako první yoyo na světě totiž používá speciální spacery do kterých pasuje malé i velké ložisko. Obě varianty ložisko jsou k Flipsidu přibaleny. Můžete si tedy vybrat zda-li budete yoyovat s malým či velkým ložiskem. Výměna je jednoduchá, stačí spacery v yoyu otočit a ložiska prohodit. Super je, že ložisko velikosti C je konkávní a Flipside s ním jede opravdu výborně. Pokud sháníte kvalitní pokročilé yoyo tak Flipside je rozhodně jedním z těch nejlepších, které můžeme nabídnout.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 519,00 Kč

Special Price 299,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Výrobce Duncan
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64,5
Průměr (mm) -1- 56,9
Gap (mm) -2- 4,2
Šířka (mm) -3- 39,6
Ložisko -4- C
Osička -5- Neurčeno
Návratový systém -6- SG Stickers
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
Slusnýýýý kousek
Toto yoyo bylo moje 2 a jede se s ním skvěle.A navíc má dvě ložiska.No za tu cenu je to prostě super yoyo za super cenu. Recenze od YOYOjojo (Odeslané 01.03.2014)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Flipside
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba