Pro-Z
Pro-Z Pro-Z Pro-Z Pro-Z Pro-Z Pro-Z Pro-Z Pro-Z Pro-Z Pro-Z

Pro-Z

Jak už to u Duncanu bývá, občas vymyslí opravdu super věc. Pro-Z je univerzální yoyo, které velmi jednoduše přeměníte na loopovací yoyo nebo naopak na yoyo na stringové triky. Yoyo se skláda z rozšiřovacích dílů a samotného těla, takže pokud už vás nebaví 1A, můžete rozšiřovací díly vyndat, vrátit ložisko do yoya a v okamžiku máte solidní looper. Takovéto yoyo se hodí pro začátečníky právě díky své univerzálnosti. Začnete s looperem, se kterým se naučíte většinu základních triků. Poté nasadíte rozšiřovací díly, vyčistíte ložisko a máte rázem yoyo pro středně pokročilého!

Dostupnost: Skladem

349,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Duncan
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí i na bind (dle nastavení)
Váha (g) 51,8
Průměr (mm) -1- 57
Gap (mm) -2- ----
Šířka (mm) -3- 28,45
Ložisko -4- A
Osička -5- Neurčeno
Návratový systém -6- Silicone Stickers 12mm
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (4)
nanic
je to yoyo na nic nedají se stim dělat pořádný trkiy za tu vcenu si kupte radši míň drahý yoyofactory whip je 100000xlepší Recenze od gogo (Odeslané 15.09.2015)
dobre
jojo na začátek uplně dobré jojo mám 3 dny uím 4 triky 10 sem s ním třískl o zem a furt drží takže super Recenze od tomáš (Odeslané 27.09.2013)
výborné
za tu cenu je to výborné yoyo pro začátečníky!malá chybička je v tom že když s ním třísknete o zem tak tak za chvili prasknou mod spacery a musíte kupovat nové Recenze od tomáš (Odeslané 19.07.2013)
dobre
Moc dobre yoyo akorat vazi mocmocmoc dobre Recenze od eryk (Odeslané 03.07.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Pro-Z
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba