Downbeat
Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat
-25.01%

Downbeat

Downbeat je velmi speciální yoyo od americké firmy One Drop Yoyos. Downbeat se vrací k naprostým základům, zapomíná ne "vyhrocené" soutěže a chce dopřát yoyerům čistou radost z yoyování. Yoyo není tvořeno na soutěže ale na yoyování samotné. I název napovídá o smyslu tohoto yoya, Downbeat má vše zklidnit, tak aby si yoyer uvědomil o čem moderní yoyování je. Nejlíp se Downbeat cítí při "chillování" s ostatními yoyery, při pohodovém yoyování a vymýšlení triků.
To ale neznamená, že Downbeat zaoomněl na solidní výkon moderního yoya. Downbeat používá Side Effecty a točí se neuvěřitelně dlouho. To je dané i nadstandardní vahou 70g. Celkově je i váha rozložena tak, aby Downbeat nepatřil mezi nejrychlejší yoya. Bude se za to ale pekelně dlouho točit, díky tomu si můžete dát pohodičku a 100% si užívat vaše triky.

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 999,00 Kč

Special Price 1 499,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce One Drop
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 70
Průměr (mm) -1- 56,77
Gap (mm) -2- 4,32
Šířka (mm) -3- 45,42
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Downbeat
Výrobce

one-drop-yoyos

One Drop Yoyos vede dvojice američanů - Shawn Nelson a David Metz, už od roku 2001. Jde také o jednu z posledních značek, která vyrábí yoya v USA, konkrétně v Eugene v Oregonu. Shawn i David jsou strojaři a mají vlastní dílnu se soustruhem, veškerou výrobu si tak dělají sami. Každé yoyo, každý kus nejen vyrobí, sami složí ale také sami kontrolují. Samozřejmě i designy a návrhy jsou z od téhle dvojice. Ceníme, takovýhle přístup se dnes už jen tak nevidí.

Doprava a platba