Glide
Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Splash Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Sparkle Splash Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide Glide

Glide

Firma Yomega se po pauze opět vrací a tentokrát chce dokázet, že kromě začátečnických yoyí a 2A yoyí má své místo i mezi profesionálního yoyování. Na trh přichází s Elite Metal line do které patří i model Glide.

Glide se představuje hned v několika barevných kombinacích a v několika variantách: jednobarevné, sparkles a splash. Všechno barvení je doplněné gravírováním laserem. Stabilitu dodává Glidu výrazný H-shape, tvar prošel dlouhým testováním Yomegy. Váha je rozložena do středu a od středu poté do krajů yoya, výrobce dodává, že tím Glide ziskává výbornou rovnováhu mezi klasickým a soutěžním yoyováním. Velmi ale oceňujeme to, že v základní výbavě najde Dif-E-Yo konkávní ložisko, které je stále považováno za to nejkvalitnější na trhu. Glidu zajišťuje dostatečný sleep time a velmi plyunuly neresposnivní chod.


Dostupnost: Skladem

1 749,00 Kč
Video produktu

Specifikace
Výrobce Yomega
Tvar H-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Ložisko -4- C
Návratový systém -6- -----
Váha (g) 68,3
Šířka (mm) -3- 42,8
Průměr (mm) -1- 55,95
Gap (mm) -2- 4,4
Osička -5- Neurčeno
Styl yoyování 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Glide
Výrobce
Doprava a platba