Replay Pro - Special
Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special Replay Pro - Special

Replay Pro - Special

Gentry Stein je člen YoyoFactory Contest Teamu a aktuální mistr světa v yoyování. A i tenhle sympatický američan se dočkal svého plastového signature yoya. Nejde ale jen tak o nějaký model, Replay Pro nastavuje zcela novou laťku a tahle pecka s Center Trac ložiskem nabízí neuvěritelný výkon. Pokud hledáte své první neresponsivní/nevracecí yoya tak lépe vypadající yoyo s lepším poměrem cena/výkon rozhodně nenajdete. Replay Pro je jednozačně povedené yoyo a můžeme ho doporučit s zcela čistým svědomím úplně všem yoyerům.

Gentry Stein s tímto yoyem vyhrál dokonce i mistrovství USA v yoyování v roce 2015 a dokázal tím, že výkon tohoto yoya je opravdu neuvěřitelný.

Replay Pro Special se od klasického Replay Pro liší ve speciálním barvení a limitovaném množství.

Dostupnost: Skladem

449,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu

Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Ložisko -4- C
Návratový systém -6- Pady úzké
Váha (g) 69,2
Šířka (mm) -3- 48,3
Průměr (mm) -1- 58,3
Gap (mm) -2- 4,1
Osička -5- Nestandardní
Styl yoyování 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
Jojo
Jako de to no, točí se to je to barevný, mohly by bít v balený polijesteroví provazy a taky by to mohlo svítit. Recenze od mataku55 (Odeslané 31.05.2017)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Replay Pro - Special
Výrobce
Doprava a platba