Recess Joyride
360 Recess Joyride Recess Joyride Recess Joyride Recess Joyride Recess Joyride Recess Joyride Recess Joyride Recess Joyride Recess Joyride Recess Joyride Recess Joyride

Recess Joyride

Joy Ride je hodně sympatické celokovové yoyo, které bychom doporučili všem středně pokročilím yoyerům, kteří hledají své první neresponsivní hliníkové yoyo. Výrobce se při výrobě nechal inspirovat "Muscle Cars" - klasickou z USA a Joy Ride je tak velmi solidní, kvalitní a silné yoyo. Má výborný oblý tvar s lehkým "stepem", kromě toho nabízí i opracovaný povrch pro grindovací triky, včetně vnějšího prostoru pro horizontální finger grindy. Zkrátka jde o povedené universální yoyo, které odvede spoustu práce a yoyera provede rozsáhlou paletou triků. Každý kus má navíc Center Trac ložisko a navíc je ručně skládán a testován aby nedocházelo k nepřesnostem či vibracím.

Dostupnost: Skladem

1 149,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Recess
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66
Průměr (mm) -1- 56
Gap (mm) -2- 4,3
Šířka (mm) -3- 44
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Recess Joyride
Výrobce

recess

Recess je lehce rebelská firma, jak pak by taky ne, když ji vede američan Tyler Severance. Tyler byl nejdříve členem SPYY, potom YoYoFactory a nakonec se rozhodl založit si sám vlastní brand a vyrábět si yoya prostě po svém. A daří se mu, do Recess týmu dostal takové hvězdy jako jsou Ky Zizan, Ahmad Kharisma nebo Andrew Bergen. Momentálně Tyler jezdí po Americe a moderní yoyování nejen demonstruje ale i vyučuje, za tenhle aktivní přístup si zaslouží naši podporu. Tuhle značku ale nemáme na našem shopu zdaleka jen proto, Recess yoya jsou prostě super.

Doprava a platba