PROČ NAKUPOVAT U NÁS ?

1) Zkušenosti

  • Modernímu yoyování se věnujeme téměř od jeho počátku v České republice, již přes 10 let a z našich zkušeností čerpáme při provozu našeho e-shopu tak, abychom Vám poskytovali co nejlepší a nejkvalitnější služby.


2) Zákazník vždy na 1. místě

  • Jsme yoyeři tělem i duší a yoyo chceme rozšířit mezi ostatní proto je pro nás spokojenost klientů tím nejdůležitějším, proto je náš zákazník vždy na 1. místě. Snažíme se o to, aby byl pro Vás nákup příjemnou záležitostí a abychom Vám nabídli nejlepší ponákupní péči, kterou můžeme nabídnout.


3) Podpora komunity

  • Nejsme pouze "prodejci", podporujeme dětskou aktivitu a celou yoyo komunitu, přinášíme denně čerstvé informace ze světové yoyo scény, vedeme yoyokurzy pro děti, pořádáme soutěže, šíříme moderní yoyování, vystupujeme na exhibicích, reprezentujeme na zahraničních soutěžích a sponzorujeme ostatní yoyo soutěže.


4) Co nejdříve u Vás

  • Všechny výrobky máme skladem a objednávky odesíláme nejpozději do druhého dne, tak aby k Vám zboží došlo co nejrychleji a mohli jste yoyovat už následující den :)


5) Pouze kvalita

  • Sortiment výrobků v našem shopu je pečlivě vybírán dle zkušeností našeho týmu mistrů ČR a Evropy v yoyování, chceme pouze výrobky kvalitní a výrobky výkonem odpovídající ceně. 


6) Profesionalita a exkluzivita

  • Naši členové jsou kromě mistrů svého oboru i součástí profesionálních týmů světových výrobců, díky tomu Vám můžeme nabídnout spoustu exkluzivního a limitovaného zboží, jenž je jinde k nesehnání.