Downbeat
Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat Downbeat
Sleva

Downbeat

Downbeat je velmi speciální yoyo od americké firmy One Drop Yoyos. Downbeat se vrací k naprostým základům, zapomíná ne "vyhrocené" soutěže a chce dopřát yoyerům čistou radost z yoyování. Yoyo není tvořeno na soutěže ale na yoyování samotné. I název napovídá o smyslu tohoto yoya, Downbeat má vše zklidnit, tak aby si yoyer uvědomil o čem moderní yoyování je. Nejlíp se Downbeat cítí při "chillování" s ostatními yoyery, při pohodovém yoyování a vymýšlení triků.
To ale neznamená, že Downbeat zaoomněl na solidní výkon moderního yoya. Downbeat používá Side Effecty a točí se neuvěřitelně dlouho. To je dané i nadstandardní vahou 70g. Celkově je i váha rozložena tak, aby Downbeat nepatřil mezi nejrychlejší yoya. Bude se za to ale pekelně dlouho točit, díky tomu si můžete dát pohodičku a 100% si užívat vaše triky.

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 999,00 Kč

Special Price 1 499,00 Kč

Product Info
Výrobce One Drop
Váha (g) 70
Průměr (mm) 56,77
Šířka (mm) 45,42
Gap (mm) 4,32
Tvar Butterfly
Velikost ložiska C
Osička ---
Návratový systém Pady úzké
Styl yoyování 1A / 3A / 5ADetail

Detaily

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Downbeat

Detail

Detaily

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Downbeat