Czech Point
Czech Point Czech Point Czech Point Czech Point Czech Point Czech Point Czech Point Czech Point Czech Point Czech Point
-9.1%

Czech Point

Vashek Kroutil je mistr Evropy a celkem 5x mistr České Republiky, je také členem YoyoFactory a SLUSNY týmu. A právě Czech Point je jeho novým a dlouho očekávaným signature modelem. Vývoj Czech Pointu má na svědomí japonský yoyo mistr Kentaro Kimura, který ve spolupráci s Kubou Kroutilem (starším bratrem Vashka) celé yoyo ušili dle Vashkových potřeb. Design navrhli společně a vycházeli přitom z populárního CZM8VK (Czech Mate), výroba potom už zůstala na YoyoFactory. Czech Point má velmi pohodlný tvar, velikost i váhu, které yoyu dávají výborný mix stability, ovladatelnosti a sleep-timu. Za zmínku stojí rozhodně povrch, který je upraven tak aby yoyo zvládalo všechny typy grindů. Pokud hledáte moderní, všestrané profesionální yoyo, s příjemným feelem a rozumnou cenou tak Czech Point je model, který můžeme vřele doporučit.

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 099,00 Kč

Special Price 999,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.2
Průměr (mm) -1- 56
Gap (mm) -2- 4
Šířka (mm) -3- 43.1
Ložisko -4- C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (4)
celkově
super padne do ruky bomba. Recenze od edik (Odeslané 16.04.2016)
BOMBAA
mám ho asi tyden a je to moje nejlepší yoyo.Kupujte doporučuji. Recenze od YOYOMAN (Odeslané 18.02.2016)
pleas
Jestli nebudete mít po Vánocích czech mate tak si koupim tohle to czech mate klidně za plnou cenu navadími to. Recenze od Kuba (Odeslané 07.12.2015)
mega
za tu cenu úplně libové yoyo, dal sem s ním sleep time 6:30 min, fakt doporučuji, prostě nezklame. Recenze od anonym (Odeslané 18.08.2015)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Czech Point
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba