Czech Point Pivot
Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot

Czech Point Pivot

Po téměř roce vývoje a testování YoyoFactorý spouští yoya z takzvané "Pivot series". Jde o yoya, která reagují na aktuální trend horizontálních fingerspinů a vnitřní část mají vytvarovanou speciálně na tento typ triků. Původně se tato technologie objevila na yoyu Sherpa. Nyní se Pivot series dočkal i signature model pěti násobného mistra ČR a mistra Evropy - Vashka Kroutila. A jde o parádní kousek, Czech Pointu nový Pivot cap výborně sedí, yoyo jede čistě, stabilně, spolehlivě a finger grindy s ním jsou snažší než kdykoliv dříve.

Dostupnost: Skladem

1 349,00 Kč

* Povinná pole

Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Velikost ložiska C
Návratový systém Pady úzké
Šířka (mm) 43.6
Průměr (mm) 56
Gap (mm) 4
Osička 8mm M4
Styl yoyování 1A / 3A / 5A
Váha (g) 65.4
Recenze
Počet zákaznických recenzí (3)
Super
Super yoyo na finger spiny
Dlhý sleep time
Perfektný povrch na grindy 10/10
Recenze od Sp (Odeslané 03.09.2017)
Co dodat je to PIVOt
Mega dobry yoyo,barva(hnědá),tvar a je fakt mega lehký.Má fakt libovej povrch a celkově i feel. Řekl bych že je to dost dobrá a levná alternativa k yyf edge jedou dost podobně.Prostě každej fanda Vashka a celkově i Yoyofactory by tohle yoyo měl jít hned po do čtením této recenze jít objednávat:) Recenze od Proste PIVOt (Odeslané 27.08.2017)
Prostě PIVOt
Ahoj,tohle yoyo jsem koupil hned jak se dostal na net. Koupil jsem si to hnědo černý a musím říct že je to mega pěkná barva. Čekal jsem že to nebude žádná změna až na ten fingerspin cup(kvůli tomu jsem ho kupoval) ale mýlil jsem se. Když jsem s ním poprvé hodil tak mě mile překvapilo jak čistě,rychle,smooth a lehce jelo. Jede dokonce tak dobře jako Edge! Tohle yoyo fakt miluju! Kupujte:)) Recenze od Vážně PIVOt? (Odeslané 26.08.2017)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Czech Point Pivot
Výrobce
Doprava a platba