Flight Pro
Flight Pro Flight Pro Flight Pro Flight Pro Flight Pro Flight Pro Flight Pro Flight Pro Flight Pro Flight Pro Flight Pro Flight Pro

Flight Pro

Když YoyoFactory vydalo yoyo Flight, rychle se stalo jedním z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších offstrigových yoyích. Nejen díky své dostupné ceně ale především díky spolehlivému a dobrému výkonu. Pro rok 2017 se YoyoFactory rozhodlo vydat Flight v novém provedení a změnila materiál na prémiový plast, který je odolnější, pevnější a díky tomu, že se soustruží tak i přesnější. Flight Pro tak míří už i na profesionální 4A yoyery, kteří se nebojí zajít do úplných hranic offstrigování, Flight Pro to totiž zvládne.


Dostupnost: Není skladem

1 485,00 Kč
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 78,5
Průměr (mm) -1- 76,2
Gap (mm) -2- 2,25
Šířka (mm) -3- 59,7
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 4A / Offstring
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Flight Pro
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba