Protostar
Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar Protostar
-33.38%

Protostar

Protostar je yoyem mistra světa Johna Anda a je jednoznačným hitem už po několik let. Jde o jedno z nejlepších plastových yoyí na světě a na jeho vývoji se John Ando sám podílel. Kombinace kovu a plastu spojená s moderním tvarem s Centrer Trac ložiskem (již v ceně) zajišťuje ty nejlepší vlastnosti. Protostar nezná hranic a není divu, že s ním yoyeři vyhrávají soutěže po celém světě. Protostar je yoyo s nejlepším poměrem cena/výkon a hodí se jak na freestyle tak do batohu když jdete ven. Nelze dodat nic víc než, že Protostar je sice z plastu ale vlastnostmi předčí spoustu kovových yoyí !

Šipky na stranách slouží k továrnímu nastavení, yoyo není nutné šroubovat tak, aby byly šipky proti sobě.

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 749,00 Kč

Special Price 499,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66,6
Průměr (mm) -1- 56
Gap (mm) -2- 4,9
Šířka (mm) -3- 43
Ložisko -4- C
Osička -5- 25mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (27)
Je fájn
Budu ho mít k narozkám, yoyovala jsem s kámošovím a je vážně SUPER... Doporučuji :-) Recenze od Red (Odeslané 29.05.2013)
samá chvála
objednal sem si ho a muzu ho vsem doporucit jojuje se snim primo bozsky,je tak akorat doruky ma skvelou rovnovahu zhled proste nej plastak
Recenze od není co dodat (Odeslané 28.05.2013)
dobry
S ním jsem velmi spokojeny a ty barvy! Proste jedním slovem : DOPORUCUJI !!! Recenze od slimes (Odeslané 27.05.2013)
Nedočkám se
Je objednáno....už se těším až dojde......yoyoval sem s kamosovym a supr se s nim yoyuje Recenze od Wolftron (Odeslané 21.05.2013)
Že by další skvělé yoyo od YYF?
Jedná se o zcela dobré yoyo, s dobrým konkávním ložiskem v ceně
VÝHODY: dlouhý sleep, superlibový gap, zátěžové kroužky, malá váha yoya, yoyo za super cenu!
NEVÝHODY: yoyo není stabilní na horinzontální triky, nejde s ním vůbec dobře Horizontal grind .....
ZÁVĚR: TOTO YOYO SE VÁM VYPLATÍ KOUPIT!!!
Recenze od Šimon (kanál youtube: THEYOYOBROTHERSTEAM) (Odeslané 21.05.2013)
SUPER yoyo
Tohle yoyo je fakt super. !!!!!!!!! Recenze od Fizi (Odeslané 16.05.2013)
BOŽÍ!
je to bozi yoyo, triky se s nim delaji jedna basen a lozisko vytenvy... davam 10 bodu! ;D Recenze od Rufus (Odeslané 10.05.2013)

Položky 2127 z celkem 27

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Protostar
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš, Tony Šec a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba