Response Pad Pack
Response Pad Pack Response Pad Pack

Response Pad Pack

Balíček YYF úzkých silikonových padů. Tento balíček obsahuje celkem 12 padů z toho 4 bílé, 2 červené, 2 žluté, 2 modré a 2 hnědé. Balení navíc obsahuje také graf s funkčností jednotlivých barevných provedení a tak si response svého yoya můžete nastavit přesně dle vašich požadavků.


Bílé Pady:
Jde o standardní YYF pady, které najdete téměř ve všech YoyoFactory yoyích již od rozbalení. Jde zkrátka o universální pady, které se hodí na všechny typy a styly yoyování.Červené Pady:
Jde o soutěžní pady, velum rychle se totiž zajedou a dostanou se take do optimální návratovosti. O to rychleji je pam ale potřeba je vyměnit, jejich životnost nevydrží tak dlouho. Jde zkrátka o závodní pady, během několika minut se "zahřejí" a můžete v klidu na soutěžní freestyle.Žluté pady:
Neboli "The Consistent Pads", jde o pady s dlouhou a konsistentní trvanlivostí. Od počátku až téměř dokonce vrací a roztáčí stále stejně, dle nás ideální na dlouhé domácí yoyování.Modré pady:
Neboli "The Grippy Pads". Modrým padům trvá déle než se dostanou z počátečního nastavení, pokud máte tedy rádi ostrý response, silné roztáčení a pořádnou jistotu při bindech tak modrá je dobrá právě pro vás.Natural/Hnědé:
Aka "The Marathon Pad". Tyhle pady vydrží dle výrobce prostě nejdéle a překvapivě se i velmi rychle zajedou a dostanou do optimální polohy míry response, který chcete. Doporučujeme do yoyí, které berete všude sebou a chcete co nejlepší výkon bez údržby a bez potřeby výměny padů.

Dostupnost: Skladem

215,00 Kč

Recenze

Zákaznické recenze (1)

blaRecenze od bla
je to super (Odeslané 21.05.2013)

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Response Pad Pack

Recenze

Zákaznické recenze (1)

blaRecenze od bla
je to super (Odeslané 21.05.2013)

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Response Pad Pack