Yoyofactory One + KK ložisko - set
Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set Yoyofactory One + KK ložisko - set

Yoyofactory One + KK ložisko - set

Yoyofactory připravilo speciální set šitý na míru všem začínajícím až středně pokročilím yoyerům. Tento set obsahuje oblíbené yoyo One v black/pink limitované edici, Yoyo Holder, 10 ks YYF provázků a konkávní ložisko velikosti C, které můžete vyměnit za základní úzké ložisko a z One se v tu chvíli stane pokročilé yoyo, které zvládne i náročnější triky. To vše za zvýhodněnou cenu 399,-


One od americké firmy Yoyofactory je ideálním yoyem pro začátečníky. Za velmi nízkou cenu nabízí moderní tvar, parádní design, výběr ze spousty barev a oblíbené silikonové pady pro správný response. One je responsivní (vrací se na trhnutí ruky) a provede Vás tak jednoduše základy yoyování. Jakmile základy zvládnete tak stačí pouze vyměnit ložisko za širší (v tomto případě Konkávní ložisko velikosti C), které je součástí balení a můžete se vrhnout na pokročilé triky. Obrovskou výhodou One je tedy to, že za pár korun dostanete moderní a univerzální yoyo, které poslouží jak úplnému začátečníkovi tak i pokročilému yoyerovi.


Doporučujeme nastavovat návratovost úzkého (vracecího) ložiska mazáním. Pokud se One málo vrací tak stačí několik kapek YYF oleje aplikovat do ložiska (je možné použít jakýkoliv olej na ložiska).

Dostupnost: Skladem

399,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu

Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí ruky / responsivní
Ložisko -4- C
Návratový systém -6- Pady úzké
Váha (g) 58,3
Šířka (mm) -3- 38
Průměr (mm) -1- 52,72
Gap (mm) -2- 4,8
Osička -5- Šroubek - One/Whip/Onestar
Styl 1A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (5)
Perfektní
Super yoyo,oneko už jsem měl,ale ukradli mi ho:)když jsem si objednal ve středu večer,přijde mi v pátek nebo až v pondělí? Recenze od SlusnyLuky (Odeslané 29.06.2016)
Výborné yoyo pro začátek i pro pokrok
první vybalení, a hned super zažitek první trik mi vyšel ihned oproti yoyu z albertu takže je rozdíl v kvalitě veliký a za takhle super cenu mít i provázky je prostě bomba a druhé širší ložisko s širší možností triků prostě kupte vyzkoušejte Recenze od Luboš (Odeslané 25.08.2015)
yoyo
doufám že to to yoyo bude dobré vyděl jsem ho když slusny bylo u nás ve škole
Recenze od vojtech (Odeslané 30.04.2014)
SUPER
Yoyo je super. jen za tendle večer sem se naučil 15 triků. Pro začátečníky úžasný.DOPURUČUJU !!!!!! Yoyo přišlo do dvou dnů.

SUPER YOYO
Recenze od Martin (Odeslané 11.11.2013)
yoyo
Yoyo je pro začátečníky super :D Recenze od natalie (Odeslané 26.10.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Yoyofactory One + KK ložisko - set
Výrobce
Doprava a platba