Ace-Yo Gravitation 3
360 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3 Ace-Yo Gravitation 3

Ace-Yo Gravitation 3

Gravitation 3 od Ace-Yo je skvělá volba pro jak pro ty, kteří chtějí zkusit první neresponzivní kovové yoyo, ale i pro ty, kteří už mají yoyí několik a chtějí zkusit něco nového . V balení najdete Center Track ložisko, yoyo super tvaru s neresponsivním nastavením a nádherné barvení.


Gravitation je pro všechny, kdo si chtějí užít hodně zábavy a neutratit při tom všechny peníze, protože jak už je u Ace-Yo tradicí, nabízí super kvalitu a výkon za skvělou cenu.

Dostupnost: Skladem

599,00 Kč

* Povinná pole

Specifikace
Výrobce Ace-Yo
Tvar V-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 63.3
Průměr (mm) -1- 57.0
Gap (mm) -2- 4.8
Šířka (mm) -3- 48.5
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Ace-Yo Gravitation 3
Výrobce

ace-yo

Ace-Yo je čínský yoyo výrobce z Zhangzhou. Ve svém sortimentu má kovová a bimetalová pokročilá yoya, obojí v nižších, dostupných cenových relacích.  Do svého týmu si Ace-Yo vybralo i Veroniku Kamenskou z Břeclavi. Kromě Veroniky najdete v týmu Brendu Gonzales z Madridu nebo Williama Thamronga z Paříže, mistra Francie 2017.

Doprava a platba