Arrow Starter Set
360 Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set Arrow Starter Set

Arrow Starter Set

Tenhle Arrow Starter Set jsme poskládali přímo na míru všem yoyo začátečníkům, kteří to s yoyem myslí vážně. Nemusíte se bát, že vám bude něco chybět. Zvolte si vlastní kombinaci barev a pusťte se do yoyování. Více informací najdete ve videu dole.

Arrow Starter Set obsahuje:


Dostupnost: Není skladem

499,00 Kč

Cenový rozsah: 499,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí i na bind (dle nastavení)
Váha (g) 64.1
Průměr (mm) -1- 58.5
Gap (mm) -2- 2.8 / 4.3
Šířka (mm) -3- 42.0
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (2)
Je to skvělý
Je to skvělý pro začátečníky
Recenze od Paráda (Odeslané 02.03.2019)
Je super
Je to super yoyo a finger grind ide super Recenze od Fifo tv (Odeslané 24.02.2019)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Arrow Starter Set
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba