Expedition
Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition
-55.59%

Expedition

Expedition je dalším ze tří profi celokovových modelů z letošního projektu Basecamp. Expedition má tvar inspirovaný yoyem Orca a Shutter, na provázku při trikování působí však mnohem lehčejí a svižněji. Pochválit musíme povrch Expeditionu, je čístý a výborně opracovaný, yoyo tak výborně grinduje. Minimalistický design jasně ukazuje vliv firmy CLYW. Předvyčištěné Center Trac ložisko a úzké pady zajišťují naprosto čistý chod a Expedition je tak pohodové, solidní a spolehlivé yoyo.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 1 799,00 Kč

Special Price 799,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Výrobce Basecamp
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.3
Průměr (mm) -1- 55.56
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 44.65
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (2)
snow tires
je to super jojo za naprosto bezkonkurenční cenu, akorát vůbec netušim kde na něj seženu ty sněžný pneumatiky .) Recenze od (Odeslané 09.12.2018)
Responsivní ?
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat zda je yoyo responsivní. U vás je uvedeno že je yoyo neresponsivní ale na videu se zdá že je yoyo responsivní.

Ahoj Expedition je určitě neresponsivní, ve videu se občas objeví i jiné yoyo - Sherpa nebo Moonshine, které responsivní jsou.
Recenze od MuutY (Odeslané 24.12.2017)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Expedition
Výrobce

Značky YoyoFactory a CLYW pravděpodobně představovat nemusíme. V yoyo světě patří mezi momentálně dva nejlepší a nejpopulárnější výrobce moderních yoyí. Kanadský CLYW a Arizonské YoyoFactory se před mistrovstvím světa 2016 konaném v Clevelandu dalo dohromady a představilo novou "colabo" značku s názvem Basecamp. Basecamp projekt se konečně dostává i do ČR a Evropy a SLUSNY Yoyo Shop nabízí tuto kolaboraci jako exkluzivně první obchod.

Doprava a platba