Expedition
Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition Expedition
-55.59%

Expedition

Expedition je dalším ze tří profi celokovových modelů z letošního projektu Basecamp. Expedition má tvar inspirovaný yoyem Orca a Shutter, na provázku při trikování působí však mnohem lehčejí a svižněji. Pochválit musíme povrch Expeditionu, je čístý a výborně opracovaný, yoyo tak výborně grinduje. Minimalistický design jasně ukazuje vliv firmy CLYW. Předvyčištěné Center Trac ložisko a úzké pady zajišťují naprosto čistý chod a Expedition je tak pohodové, solidní a spolehlivé yoyo.

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 799,00 Kč

Special Price 799,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Basecamp
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.3
Průměr (mm) -1- 55.56
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 44.65
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
Responsivní ?
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat zda je yoyo responsivní. U vás je uvedeno že je yoyo neresponsivní ale na videu se zdá že je yoyo responsivní.

Ahoj Expedition je určitě neresponsivní, ve videu se občas objeví i jiné yoyo - Sherpa nebo Moonshine, které responsivní jsou.
Recenze od MuutY (Odeslané 24.12.2017)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Expedition
Výrobce

Značky YoyoFactory a CLYW pravděpodobně představovat nemusíme. V yoyo světě patří mezi momentálně dva nejlepší a nejpopulárnější výrobce moderních yoyí. Kanadský CLYW a Arizonské YoyoFactory se před mistrovstvím světa 2016 konaném v Clevelandu dalo dohromady a představilo novou "colabo" značku s názvem Basecamp. Basecamp projekt se konečně dostává i do ČR a Evropy a SLUSNY Yoyo Shop nabízí tuto kolaboraci jako exkluzivně první obchod.

Doprava a platba