Jackknife
Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife
-52.66%

Jackknife

Jackknife patří do projektu Basecamp, projektu na kterém se podílelo YoyoFactory společně s firmou CLYW. Jackknife byl navržen právě YoyoFactory týmem a bral si inspiraci z CLYW yoyí (u Expedition tomu bylo přesně naopak). Konkrétně z Chiefu a z Dream Series. Díky speciálně vlisovanému "fingerspin cupu" má Jackknife super zónu pro horizontální finger grindy. Celá strana yoya má i "undercut" a Jackknife tak může mít rozloženou váhu tak aby byl "floaty, fast and fun". Předvyčištěné Center Trac ložisko a úzké YYF pady jsou již samozřejmostí, stejně jako smooth chod.

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 899,00 Kč

Special Price 899,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Basecamp
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.8
Průměr (mm) -1- 56.45
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 44.43
Ložisko -4- C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
Sleep time
Dobrýden..Chtěl bych se zeptat, jak dlouhý má toto yoyo sleep time?

Ahoj, přesný sleeptime se u yoya přesně určit nedá, záleží to na stavu ložiska, provázku, na tom jak yoyo hodíš a také jak ho vyrovnáváš - SLUSNY team
Recenze od ToxiCZ (Odeslané 12.09.2017)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Jackknife
Výrobce

Značky YoyoFactory a CLYW pravděpodobně představovat nemusíme. V yoyo světě patří mezi momentálně dva nejlepší a nejpopulárnější výrobce moderních yoyí. Kanadský CLYW a Arizonské YoyoFactory se před mistrovstvím světa 2016 konaném v Clevelandu dalo dohromady a představilo novou "colabo" značku s názvem Basecamp. Basecamp projekt se konečně dostává i do ČR a Evropy a SLUSNY Yoyo Shop nabízí tuto kolaboraci jako exkluzivně první obchod.

Doprava a platba