Jackknife
Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife Jackknife
-52.66%

Jackknife

Jackknife patří do projektu Basecamp, projektu na kterém se podílelo YoyoFactory společně s firmou CLYW. Jackknife byl navržen právě YoyoFactory týmem a bral si inspiraci z CLYW yoyí (u Expedition tomu bylo přesně naopak). Konkrétně z Chiefu a z Dream Series. Díky speciálně vlisovanému "fingerspin cupu" má Jackknife super zónu pro horizontální finger grindy. Celá strana yoya má i "undercut" a Jackknife tak může mít rozloženou váhu tak aby byl "floaty, fast and fun". Předvyčištěné Center Trac ložisko a úzké YYF pady jsou již samozřejmostí, stejně jako smooth chod.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 1 899,00 Kč

Special Price 899,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Výrobce Basecamp
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.8
Průměr (mm) -1- 56.45
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 44.43
Ložisko -4- C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (2)
Dotaz
Chci se zeptat jestli je toto yoyo tiché a parametry má podobné jako Collosus IV a které z nich je lepší. Děkuji.

SLUSNY - Ahoj, tichost yoya záleží především na ložisku (namazané ložisko je tiché ale více se vrací, vyčištěné ložisko je hlasitější ale více se točí). Jinak Colossus a Jackknife jsou cenou, velikostí i výkonem dost srovnatelná yoya. Podle nás je výhodou Colossuse barvení, výhodou Jackknife zase fingerspin hub.
Recenze od Fajr (Odeslané 07.01.2019)
Sleep time
Dobrýden..Chtěl bych se zeptat, jak dlouhý má toto yoyo sleep time?

Ahoj, přesný sleeptime se u yoya přesně určit nedá, záleží to na stavu ložiska, provázku, na tom jak yoyo hodíš a také jak ho vyrovnáváš - SLUSNY team
Recenze od ToxiCZ (Odeslané 12.09.2017)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Jackknife
Výrobce

Značky YoyoFactory a CLYW pravděpodobně představovat nemusíme. V yoyo světě patří mezi momentálně dva nejlepší a nejpopulárnější výrobce moderních yoyí. Kanadský CLYW a Arizonské YoyoFactory se před mistrovstvím světa 2016 konaném v Clevelandu dalo dohromady a představilo novou "colabo" značku s názvem Basecamp. Basecamp projekt se konečně dostává i do ČR a Evropy a SLUSNY Yoyo Shop nabízí tuto kolaboraci jako exkluzivně první obchod.

Doprava a platba