Basecamp Moonshine 2
360 Basecamp Moonshine 2 Basecamp Moonshine 2 Basecamp Moonshine 2 Basecamp Moonshine 2 Basecamp Moonshine 2 Basecamp Moonshine 2 Basecamp Moonshine 2 Basecamp Moonshine 2 Basecamp Moonshine 2 Basecamp Moonshine 2
-24.72%

Basecamp Moonshine 2

Moonshine 2 je originální yoyo od Basecampu, které je určeno především pro zábavu a pohodové yoyování. Originální je především kvůli svým parametrům (šířka necelé 4 cm) a kvůli materiálu, ze které je Moonshine zpracovaný. Uprostřed má totiž oproti svému předchůdci logo Moonshinu vyryté do tenké dřevěné destičky, která yoyu dodává kouzelný přírodní nádech typický pro Basecamp yoya.

Pokud si chcete dát pauzu od všech vašich bimetalových, fingerspinových a dalších contestových yoyí, Moonshine je to pro Vás.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 1 149,00 Kč

Special Price 865,00 Kč

Specifikace
Výrobce Basecamp
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí ruky / responsivní
Váha (g) 64.16
Průměr (mm) -1- 56.44
Gap (mm) -2- 3
Šířka (mm) -3- 39.9
Ložisko -4- A
Osička -5- -----
Návratový systém -6- -----
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Basecamp Moonshine 2
Výrobce

Značky YoyoFactory a CLYW pravděpodobně představovat nemusíme. V yoyo světě patří mezi momentálně dva nejlepší a nejpopulárnější výrobce moderních yoyí. Kanadský CLYW a Arizonské YoyoFactory se před mistrovstvím světa 2016 konaném v Clevelandu dalo dohromady a představilo novou "colabo" značku s názvem Basecamp. Basecamp projekt se konečně dostává i do ČR a Evropy a SLUSNY Yoyo Shop nabízí tuto kolaboraci jako exkluzivně první obchod.

Doprava a platba