English interview below

Toto je další zpráva ze SLUSNY WYYC Countdownu a další budou následovat. Budeme Vás informovat o význámných yoyo postavičkách, událostech, teamech a dalších zajímavostech,abyste byli v obraze.

Za několik málo dní začne největší yoyo událost roku. Je to mistrovství světa, které se již tradičně koná v Orlandu na Floridě. Tuto tradici hodláme příští rok porušit a přesunout mistrovství do Prahy. Pojďte si to s námi užít.

Ann Connolly je asi nejvýraznější ženskou tváří yoyování. Je jí 21 let, žije v americkém Washingtonu D.C a yoyo poprvé držela v ruce už ve svých 6 letech. První léta svého yoyování byla sponzorována značkou Yoyojam, ale ten nedokázal správně využít její potenciál, proto přešla do firmy Yoyofactory. YYF jí vydalo několik signature yoyí jako například Whip či H.O.T. Ann momentálně hodně cestuje a to nejen po Americe, ale po celém světě.


Právě teď poznává krásy Evropy, v Praze se jí ale zalíbilo natolik, že zrušila veškeré další lety jako například do Španělska, Itálie nebo na Island a zůstala v ČR, dokud to jen šlo, což nás samozřejmě velmi těší. Ještě nedávno jste jí mohli pravidelně potkávávat i u nás v shopu na Praze 2.

Rozhovor s Ann Connolly (od Tomáše Bubáka):

Nazdárek párek Ann, jak to jde?

Mám se parádně, poslední měsíc jen cestuju skrz celou Evropu. Občas je to pro mě trošku matoucí, protože se budím skoro každý ráno na jiným místě.  Cestování může bejt vyčerpávající, ale snažim se to užít jak moc jen můžu.

Co vůbec děláš tady v Čechách?

Přijela jsem hlavně proto, abych navštívila moje Slušný kámoše. Ale snažim se tu i trénovat na worldsy, navštěvovat památky a občas si i zajdu na nějakou tu partyošku.

Vyjela sis už i mimo Prahu?

Právě jsem se vrátila z Bubiho chaty, kde jsme byli celej víkend. Byla to parádička vyrazit si do pravejch českejch luhů a hájů. Ráda bych si to brzo zopakovala.

Oblíbenej klub v Praze?

Ráda si vyrazim do Retra pokaždý, když jsem v Praze. Naposledy jsem tam byla Bubim, Petanem, Vashkem a Jasonem. Slušně jsme to tam rozjeli.

Oblíbený jídlo a pití?

Miluju jakoukoliv čínu, takže chodim skoro každej den pravidelně do čínskejch restaurací. Taky si tu pořád kupuju banánovej džus, protože v Americe žádnej nemáme.

Jakej je tvůj nejlepší zážitek z Prahy?

Baví mě chillit ve Slušnym. Je to fajn potkávat denně tolik yoyerů, protože v městě, kde žiju, neni yoyer ani jeden.

Co pro Tebe znamená Slušný?

Pro mě je Slušný jako rodina. Všichni z týmu mi jsou hodně blízcí a oni jsou ten pravej důvod, proč se vždy vracim do Prahy.

Řekneš nám nějakou zábavnou storku?

Nedávno jsem zevlila s pár dětma ve Slušnym a najednou mě všechny pozvali na rande na čínu. Tam mně dokonce pomohly s židlí, když jsem si sedala a pak za mě všechno zaplatily. Bylo to fakt roztomilý. Byly to větší gentlemani než kdokoliv z mejch bejvalejch.

Chystáš se ještě někam před worldsama?

Po Praze se chystám na mistrovství Velký Británie a pak na Island za Pallim. Hodně se tam těšim. 

Budeš soutěžit na worldsech?

Jojo, budu soutěžit v 1A, ale už bych se mohla zaregistrovat.

Ann to sluší nejen na fotkách:

S kým se budeš bavit na worldsech?

Asi hlavně s Petanem.

Kdo má podle Tebe tenhle rok největší šanci na výhru?

Tak to teda upřímně vůbec netušim. Je fakt dost yoyerů, který můžou vyhrát. Myslim si ale, že Gentry Stein bude hodně vysoko. Takže jestli mám říct nějakej tip, tak právě jeho.

THE END 


 

 

Ann Connolly interview in English

1)      Hey Ann, how have you been?

I’ve been great! For the past month I’ve been traveling all over Europe. Sometimes it is confusing for me every morning because I’ve been waking up in different places. Traveling can be exhausting but I’m enjoying it as much as I can.

2)      What are you doing here in the Czech republic?

I mostly came to visit all my friends from Slusny. But I’m here to practice for Worlds, sightsee, and party.

3)      Have you been outside of Prague?

I actually just returned from a weekend trip to Tomas Bubak’s summer house. It was beautiful out there and a nice getaway from the city. I would love to see more of the countryside of the Czech Republic soon.

 

4)      Favourite club  in Prague?

I love going to Retro Music Hall every time I make a trip to Prague. I was last there with the Slusny boys and Jason. We all went pretty hard, to say the least.

 

5)      Favourite food and drink?

I love chinese food! While in Prague, I’m constantly going to chinese resturants almost every day. In the US, we don’t have banana juice. So I try to drink it all the time while here in Prague, it is so delicious.

6)      What is your favourite experience in Prague?

Simply just hanging out at Slusny each day has been fun for me. It’s cool to hang out and meet with yoyoers every day here because in my town there aren’t any yoyoer at all. To be able to meet with yoyoers on a daily basis has been a real treat for me.

7)      What Slusny means for you?

It means family to me. I feel so close and comfortable with all the guys of Slusny. Slusny is really the true reason why I’m always coming back to Prague. I love the people here and it’s a great atmosphere, especially for yoyos.

8)      Can you tell us some funny story which happened to you in Prague?

 

(Or maybe this story)

Recently, a couple of kids who were hanging out at Slusny all asked me out on a date to get come Chinese food. They even pulled out the chair for me and paid for my meal. It was super sweet. They were more gentlemen-like than any US boy I’ve ever dated.

 

9)      Are you going to travel anywhere else before worlds?

After Prague, I’m going to UK Nats and then to Iceland to hang out with Palli! I’m super excited and can’t wait.

10)   Are you competing at worlds?

Yes, I plan on competing in 1A at Worlds. Although, I have yet to register...

11)   Who do you usually hang out with at worlds?

I hang out with Petr Kavka.

 

12)   Who do you think has the biggest chance to win this year?

I honestly have no idea who will win worlds this year. There are so many players who can easily win. But I do think Gentry Stein is going to do really well. He’s my prediction of winning this year.