English below
Toto je další zpráva ze SLUSNY WYYC Countdownu a další budou následovat. Budeme Vás informovat o význámných yoyo postavičkách, událostech, teamech a dalších zajímavostech,abyste byli v obraze.

Za několik málo dní začne největší yoyo událost roku. Je to mistrovství světa, které se již tradičně koná v Orlandu na Floridě. Tuto tradici hodláme příští rok porušit a přesunout mistrovství do Prahy. Pojďte si to s námi užít.

Tentokrát tu máme dokonce rozhovor s americkou yoyo hvězdou Gentry Steinem, který odpovídal našemu reportérovi Tomáši Bubákovi. O překlad se postaral Robert Kučera


Ahoj Gentry, jak se ti daří? Jak jsi na tom s tréninkem na letošní Worldsy?

Ahoj Tome, mám se skvěle. Život je super. Trénuje teď fakt vydatně. Ještě nedávno jsem trénoval míň, než jsem zvyklej, pomohlo mi to zůstat v klidua bez stresu. Navíc jsem teď 3 dny felil s Haroldem Owensem III. a udělali jsme hodně práce.


Jak dlouho už si připravuješ svůj freestyle na tohle mistrovství?
Svůj freestyle jsem začal tvořit hned po mým vystoupení na BAC (pozn.:Bay Area Classic 2013-Gentry dokonce vyhrál). Trénuju si freestyle už asi měsíc a každý týden ho ještě předělávám a vylepšuju. 


Se kterým yoyem pojedeš?
Pojedu s mým novým signature yoyem, který ještě nebylo oficiálně vydaný, takže se můžete těšit, protože je fakt dobrý.

Nějaký tipy na to, kdo by moh bejt na bedně?
No podle mě je snaha o předvídání výsledků dost ignorantská. Nikdo přeci nevíc, co tam ostatní ukážou. Tři nejlepší freestyly budou podle mě odměneny tím, že skončej na bedně.


Příští rok jsou Worldsy v Čechách, co ty na to?
Moc se těším. Budu poprvé za hranicema svojí rodný země. Taky jsem slyšel, že evropský contesty maj vysokou úroveň a už se nemůžu dočkat, až si to zažiju na vlastní kůži.

Budeš u nás závodit?
To se vsaď.

A co se mrknout i na nějaký další závody mimo Spojený státy, například 44 CLASH atd.?
V příštích letech budu doufám jezdit po contestech mnohem víc, zvlášť na ty mimo USA.

Díky Gentry, celý SLUSNY ti přeje mnoho zdaru.
Díky kulišáci, brzo naviděnou.


English version:
 
Hey Gentry, so how have you been? How is your practising for worlds?

What's up Tomas! I've been great. Life is good! Training has been productive. Recently I haven't been training as much as I used to, but it is helping me stay relaxed without stressing myself out. I just chilled with Harold Owens III for 3 days and we got a lot done.

For how long have you already practised your fs for worlds?

I started making my worlds routine right after the Bay Area Classic which was a little over 2 months ago. I have been running through the finished routine for about a month or so and have been refining it every week.

What yoyo are you going to use, Super G?

I will be using my new signature yoyo that is yet to be released. Stay excited everyone! It's a good one.

Any idea who will be in top 3 in 1A?

Top 3? I personally feel that predicting results is ignorant. I nor anyone else knows what any competitor is bringing to the table. Whoever hits the three best all around routines will be rewarded in my opinion. Next year worlds in the Czech Republic - what do you think about it?

I'm stoked! It will be my first time out of the country. I hear European contests are dope and I can't wait to experience one.

Are you going to come and compete there?

Yah, I will be competing for sure!

How about visiting some contest outisde of US like 44 clash etc. ?

In the next year or two I hope to travel to more contests, specifically contests outside of the US.

Thank you and whole Slusny wishes you good luck!

Thanks! Ill see you guys there!