O víkendu, když u nás probíhal DYC, tak daleko na východě ve městě Nagoya v překrásným prostoru probíhalo i mistrovství Japonska. Jako vždy bylo extrémně nabitý, tak se pojďme krátce podívat na každou z divizí.

 

1A

Největší překvapení - MIckey nevyhrál, ale až třetí. Pro kohokoliv by to byl obrovskej úspěch, ale pro Mickeyho je to určitě zklamání. Jsem zvědavej, jak ho to nakopne na Worldsy, kde bude obhajovat titul. Překonal ho jak pan Fujisaka, tak hlavně i celkovej vítěz Akitoshi Tokubuchi, kterýho popravdě moc neznám. Od vidění lehce, ale jinak nevím, co to je za týpka. Ale freestyle měl skoro bez chyb a taky dostal určitě dost bodů za perfo :] Zajímavý je i čtvrtý místo bývalýho mistra světa Shinya Kido, kterej nově kope za C3yoyodesign. Franta Bína na svým blogu o tom něco sepsal, check it.

1. Akitoshi Tokubuchi

2. Tatsuya Fujisaka

3. Hiroyuki Suzuki

4. Shinya Kido

5. Yusuke Ootsuka

 

2A

Shu Takada, jehož zajímavej styl looopování od ostatních poznám i já, jako loopovací laik, taky neuspěl a skončil stříbrnej. Zlato mu vyfouk Takuma Yamamoto.

1. Takuma Yamamoto

2. Shu Takada

3. Ryo Yamashita

 

3A

Kdo by nepřál vítězství Kentarovi? Bohužel se ale nepovedlo a Kentaro skončil až druhej. Doufám, že se správně naštve a pořádně potrénuje na Worldsy, kde s Hankem svedou úžasnou bitvu. Btw. Kentaro měl při svým freestylu SLUSNY tričko. 3A mistrem se stal už ostřílenej Minato Furata.

1. Minato Furuta

2. Kentaro Kimura

3. Ryosuke Ito

 

4A

Souboj mistrů světa tentokrát vyhrál můj velkej oblíbenec Rei Iwakura. Bohužel zatím je k dispozici jen jeho fs.

1. Rei Iwakura

2. Naoto Okada

3. Yohei Kagawa

 

5A

I v týhle kategorii je jen jeden freestyle a to už několikanásobnýho mistra v řadě malýho Takeshiho, kterej už teda není tak malej.

1. Takeshi Matsuura

2. Sora Ishikawa

3. Yoshihiro Abe