a

 

Náš kamenný yoyo obchod není jen prodejním místem ale místem pro všechny yoyery, kde se konají meetingy, soutěže a yoyeři se tu potkávají aby se kámošili, předávali si triky a trénovali. Od tohoto týdne tu máme spoustu novinek a v SLUSNY prodejně to tak bude žít víc, než kdykoliv předtím.


1) Nově máme otevřeno i v neděli. Hlavně proto aby nás mohli navštívit i yoyeři mimo Prahu, kteří jsou přes týden školou povinní a také ti, kteří mají přes týden moc práce. Každou neděli se na vás od 12:00 do 18:00 bude těšit Petr Kavka a Tomáš Bubák. Otevírací doba přes týden zůstává stejná, a to od 10:00 do 18:00.

2) #BSTCMB je soutěž o nejlepší trik na jeden nához, v prodejně probíhá každé úterý od 17:00 a více informací najdete zde.

3) SLUSNY yoyo kurzy jsou v shopu 2x týdně a jsou zcela zdarma. Ve středu od 17:00 do 18:00 bude yoyování učit Ann Connolly, nejlepší yoyerka USA (2009-2011) a kurzy jsou v Anglickém jazyce. V neděli bude učit Tomáš Bubák a Petr Kavka a to od 14:00 do 16:00. Kurzy jsou určené všem věkovým kategoriím a úrovním, začátečníkům i pokročilím. Vítání jsou všichni yoyeři i yoyerky, není potřeba se předem registrovat, nic platit a yoyo začátečníkům rádi zapůjčíme.

4) Každý pátek je v našem shopu Fast Challenge Friday neboli soutěž o nejrychlejšího yoyera. Neplatí se žádná registrace, přijít může kdokoliv a vítěz bere 201 Kč přímo na ruku. Více info najdete tady.