Je tomu již přesně rok, kdy jsme otevřeli naši kamenou prodejnu v Ladově 5 v Praze na Albertově. Více než 3 týdny jsme celý prostor přestavovali, jen za pomoci kámošů a yoyerů. Nakonec to bylo přesně 19.4.2012 když se dveře našeho specializovaného offline yoyo storu a hlavně místa pro všechny yoyery poprvé otevřeli. Pojďte si 2 videi připomenout jak to tehdy vypadalo :)

Celý rok byl neuvěřitelně akční a v yoyování se toho udála spousta, se SLUSNYm týmem jsme objeli spoustu zahraničních soutěží, přibrali jsme do týmu SLUSNY YOUNGSTERS Davida Kreibicha a Matouše Tomeše, natočili jsme pro vás více než 190 návodů na yoyování, každý týden jsme vás učili na yoyo kurzech, rozšíři jsme náš sortiment aby si mohl každý vybrat a stali jsme se shopem s největším výběrem profesionálních yoyí a kromě malých soutěží v prodejně jsme pro Vás organizovali Prague Yoyo Battly, Crank It, SLUSNY Junior Cupy, Žonglpárty, For Teens Yoyo Contest a spoustu online soutěží. Snažili jsme se o to, aby yoyování v ČR stále rostlo dál a všechny bavilo. Děkujeme mockrát všem, že jste s námi, že se za námi občas zastavíte v shopu, že nám píšete co se vám líbí i co se vám nelíbí, za to že yoyujete a že jste SLUSNY !! :)))

 

Na oplátku jsme si pro vás připravili spoustu slev a výprodejových akcí, které budou trvat do konce víkendu tedy do neděle 21.4.2013 do 23:59.

Všechny slevy najdete zde !!


Jako poděkování si vás taky dovolujeme pozvat na dnešní malou akci do naši prodejny, v 16:00 nám začne FAST CHALLENGE a potom to oslavíme pár rychlejma špuntama a nějakým občerstvením tak když budete mít čas tak se zastavte :)

 

Díky moc všem a yoyu zdar, Vashek Kroutil & SLUSNY team !