Yoyofactory chystá nové 4A/Offstringové yoyo, oficielně bude vydáno 7.března 2015, bude se jmenovat Flight a bude se prodávat za $24.99 USD (asi 600 Kč).

Společně s offstringovým yoyem Yoyofactory ale spouští i yoyerský 4A projekt s názvem FLIGHT CLUB, o co půjde ?

Půjde o tým nebo spíše klub offstringových/4A yoyerů se 4 úrovněmi BRONZE - SILVER - GOLD - PLATINUM.

BRONZE LEVEL

Do Bronze Levelu je nejsnadnější se dostat, stačí s FLIGHTem soutěžit na jakékoliv soutěži a poté se registrovat a to tak. Registrovat se můžete tak že svou fotku ze soutěže, nebo z příprav na soutěž pošlete na contact@yoyofactory.com. Yoyofactory vás potom zařadí na svém webu jako člena Bronzového levelu FLIGHT clubu. Pokud se na žádnou soutěž nemůžete dostat, můžete poslat také své offstringové video.

SILVER LEVEL

Silver Levelu dosáhnete tak, že se umístíte do 5. místa na jakékoliv celonárodní soutěži (mistrovství ČR) nebo do 3.místa na jakékoliv jiné soutěži. A je tu i alternativa, pro ty, kteří to na soutěž nezvládnou. Stačí natočit video/tutorial s FLIGHTem a získat více než 5000 views. Členové Silver úrovně mají výhodu v tom, že od Yoyofactoru dostanou slevu na další FLIGHT yoya, protože každý, kdo dělá offstring dělá potřebuje těchto yoyí několik do zásoby a s tím chce Yoyofactory pomoci.

GOLD LEVEL

Zlatý level už je skoro ten nejvyšší. Do zlatého Gold levelu se dostanete tak, že jako člen Silver úrovně budete soutěžit na 3 libovolných soutěžích. Jiný způsob jak se dostat do Gold levelu není, ten si musíte "vysoutěžit" na opravdových soutěžích. Yoyofactory své členy odmění unikátním odznakem GOLD WINGS, který mají pouze členové.

PLATINUM LEVEL

V Platinum levelu už jde o individuální přístup k jednotlivým yoyerům a dá se říct, že jde o opravdový sponzoring od Yoyofactory.

Screen Shot 2015-02-25 at 2.44.55 PM