Již tuto sobotu se bude konat v pražské La Fabrice mistrovství ve freestylovém yoyování.

Brány prostoru se otevřou již v 8 ráno, poté budou probíhat registrace, kvalifikace a menší soutěže. Běžnému divákovi však doporučujeme, aby se na místo dostavil až kolem čtvrté hodiny odpolední. Celé mistrovství začne vrcholit finálem OPEN v 16:30, ve kterém se nám představí soutěžící nejen z Evropy, ale i ze světa, například Eric Koloski (mistr USA)  a další. 

Hřebem večera startuje v 17:15 -  SLUSNY 1A ELITE finále, kde se yoyeři utkají v hlavní kategori o titul Mistra ČR. 
Podaří se obhájit Jakubu Dekanovi, který již v tuto chvíli má jisté, že vyhraje český pohár a vyhrál i poslední 2 mistrovství?


Nebo se vrátí na trůn Petr Kavka, mistr z roku 2013 a na posledních mistrovstvích 2x druhý? A co nové naděje? Například Michael Malík, který si vybojoval nasazení do finále svým umístěním na poslední "Áčkové" soutěži a  zároveň se mu tam podařilo i porazit úřadujícího mistra.Nebo David Stejskal, kterého si letos vzal pod křídla projekt Basecamp? 


A co Matouš Tomeš, který se dokázal prosadit na evropské scéně i světové scéně, ale na svůj první velký úspěch stále čeká.

Vyhrát to může prakticky kdokoliv z nich i mnozí další. Jak to dopadne?

To se dozvíme v sobotu!

Kromě hlavních kategorií uvidíme i kategorii žen, X divizi(letos spojení obouručních stylů 3A,2A) a Freehand či Offstring.

Přijďte se zafandit, podívat se, poznat nové lidi a společně s námi si to užít. 

Více info:
Podrobný Harmonogram naleznete ZDE.
Stránky mistrovství
Facebooková událost

Shrnutí
Kdy: 22.10.2016
Kde: La Fabrika, Komunardů 1001/30, Praha - Holešovice
Za Kolik: pro diváky je vstupné dobrovolné. Soutěžící se mohou registrovat i na místě za poplatek, který je uveden na stránkách