C3yoyodesign Speedaholic
360 C3yoyodesign Speedaholic C3yoyodesign Speedaholic C3yoyodesign Speedaholic C3yoyodesign Speedaholic C3yoyodesign Speedaholic C3yoyodesign Speedaholic C3yoyodesign Speedaholic C3yoyodesign Speedaholic C3yoyodesign Speedaholic C3yoyodesign Speedaholic

C3yoyodesign Speedaholic

Máte za sebou základy yoyování a chcete se pustit do něčeho ostřejšího ale neutratit všechny peníze? Speedaholic je plastové yoyo od firmy C3yoyodesign a pravděpodobně bude vhodnou volbou právě pro vás. Za velmi příjemnou cenu nabízí solidní výkon a velmi širokou paletu triků které zvládne. Nově má také kovový střed pro horizontální finger grindy. Ihned po vybalení je díky vyčištěnému Center Grooved ložisku neresponsivní a vrací se tedy pouze přes "bind". Zároveň má příjemně oblý tvar a parádní průsvitný materiál. Speedaholic doporučujeme všem středně pokročilím yoyerům, za málo peněz totiž nabízí spoustu kvalitní muziky.

Dostupnost: Není skladem

449,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce C3 Yoyo Design
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.9
Průměr (mm) -1- 56.8
Gap (mm) -2- 4.1
Šířka (mm) -3- 45.0
Ložisko -4- Grooved C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (3)
Skvělé Yoyo
Skvělé Yoyo, mám ho něco přes čtyři roky, pořád výborně funguje. Ještě nebylo potřeba čistit ložisko. Opravdu super, doporučuju i pro úplné začátečníky. Recenze od Jarvis (Odeslané 20.10.2017)
pecka
Yoyo je pěkné docela dost se točí ,ale ta CENA to je neuvěřitelný poměr
prostě to je PECKA
Recenze od Filip (Odeslané 29.12.2014)
super
Yoyo se dobře chytá, sice je plastové ale tu tu cenu !SUPER! prostě skvělé Recenze od Robbie (Odeslané 18.09.2014)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: C3yoyodesign Speedaholic
Výrobce

C3yoyodesign založili v roce 2009 v Hong Kongu tři yoyeři - Walter Wong, Simpson Wong a Ron Chan. Do povědomí se dostali poměrně rychle a to především díky nabitému C3 týmu yoyerů, který se rozhodli sponsorovat. Ale také díky dobrým produktům a dobrému marketingu, C3 si vždy dá záležet na profesionální grafice, fotografiím i video produkci ke svým yoyím. To, že yoyo designu opravdu rozumí, potvrdilo tohle Hong-Kongské trio v roce 2012, kdy jejich yoyo BTH stanovilo světový "Long Sleeper" rekord s časem 30 minut a 28,3 vteřin. C3yoyodesign má ve svém týmu dvojnásobného mistra světa Shiyona Arayu a také Tomáše Bubáka z ČR.

Doprava a platba