Berserker Max
360 Berserker Max Berserker Max Berserker Max Berserker Max Berserker Max Berserker Max Berserker Max Berserker Max Berserker Max Berserker Max

Berserker Max


Berserker Max je další evoluce yoya z rodiny Bereserkerů. S novým designem zátěžového kroužku z nerezové oceli a celkové novým rozložením váhy se podařilo C3yoyodesign opět posunout hranice a představuje tak jedno z nejlepších yoyí, které momentálně můžete dostat.


Berserker Max má tak skvělé vlastnosti, že i když s ním uděláte sebevětší chybku, tak Vám ji stejně yoyo odpustí a můžete jet dál. Pokud si chcete udělat radost, máte našetřeno nějakou tu kačku stranou a zároveň hledáte nejvýkonnější yoyo na trhu, Berserker Max je to správné yoyo pro Vás.


Dostupnost: Skladem

3 599,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce C3 Yoyo Design
Tvar V-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.3
Průměr (mm) -1- 55.9
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 43
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Berserker Max
Výrobce

C3yoyodesign založili v roce 2009 v Hong Kongu tři yoyeři - Walter Wong, Simpson Wong a Ron Chan. Do povědomí se dostali poměrně rychle a to především díky nabitému C3 týmu yoyerů, který se rozhodli sponsorovat. Ale také díky dobrým produktům a dobrému marketingu, C3 si vždy dá záležet na profesionální grafice, fotografiím i video produkci ke svým yoyím. To, že yoyo designu opravdu rozumí, potvrdilo tohle Hong-Kongské trio v roce 2012, kdy jejich yoyo BTH stanovilo světový "Long Sleeper" rekord s časem 30 minut a 28,3 vteřin. C3yoyodesign má ve svém týmu dvojnásobného mistra světa Shiyona Arayu a také Tomáše Bubáka z ČR.

Doprava a platba