C3yoyodesign Cyber Crash
360 C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash C3yoyodesign Cyber Crash

C3yoyodesign Cyber Crash

Cyber Crash je novinka od Hongkongské značky C3yoyodesign. Jde o velmi kvalitně zpracované kovové yoyo, které je k dostaní za revoluční cenu začínající na 849 korunách. V této cenové kategorii jen těžko budete hledat lepší yoyo. Jeho jednoduchý V-shape tvar je ideální pro lehce pokročilé yoyery. S yoyem se dají zvládnout triky od Bindu až po fingerspiny či horizontální triky.


Ve videu můžete vidět hongkongské yoyo hvězdy Petera Ponga a Dennyho Ko, kteří s yoyem předvádí neuvěřitelné kousky. Toto yoyo je důkaz toho, že i za málo peněz může být spoustu zábavy. Cyber Crash doporučujeme úplně všem, rozhodně Vás nezklame!


Dostupnost: Skladem

849,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce C3 Yoyo Design
Tvar V-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 63.7
Průměr (mm) -1- 57
Gap (mm) -2- 4.7
Šířka (mm) -3- 43
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: C3yoyodesign Cyber Crash
Výrobce

C3yoyodesign založili v roce 2009 v Hong Kongu tři yoyeři - Walter Wong, Simpson Wong a Ron Chan. Do povědomí se dostali poměrně rychle a to především díky nabitému C3 týmu yoyerů, který se rozhodli sponsorovat. Ale také díky dobrým produktům a dobrému marketingu, C3 si vždy dá záležet na profesionální grafice, fotografiím i video produkci ke svým yoyím. To, že yoyo designu opravdu rozumí, potvrdilo tohle Hong-Kongské trio v roce 2012, kdy jejich yoyo BTH stanovilo světový "Long Sleeper" rekord s časem 30 minut a 28,3 vteřin. C3yoyodesign má ve svém týmu dvojnásobného mistra světa Shiyona Arayu a také Tomáše Bubáka z ČR.

Doprava a platba