PoryCrash
360 PoryCrash PoryCrash PoryCrash PoryCrash PoryCrash PoryCrash PoryCrash PoryCrash PoryCrash PoryCrash

PoryCrash

C3yoyodesign přichází s novou kolaborací a opět nás přesvědčuje, že se jedná o momentálně jednu z nejlepších yoyo značek na trhu. Konkrétně se jedná a kolaboraci mezi C3 a značkou PoryKon, která se zaměřuje na výrobu 5A závaží. 


Zpracování tohoto yoya je opravdu precizní. Jeho plastové tělo zaručuje yoyu velmi smooth pocit na dotek a jeho duhové nerezové kroužky zajišťují perfektní zatížení yoya na stranách, díky kterému PoryCrash boduje ve Sleeperu. PoryCrash je jedno z nejluxusnějších a za nás hlavně nejhezčích yoyí, které momentálně můžeme na shopu nabídnout.

Dostupnost: Není skladem

1 899,00 Kč
Specifikace
Výrobce C3 Yoyo Design
Tvar H-Shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64,7
Průměr (mm) -1- 57
Gap (mm) -2- Ne
Šířka (mm) -3- 48
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: PoryCrash
Výrobce

C3yoyodesign založili v roce 2009 v Hong Kongu tři yoyeři - Walter Wong, Simpson Wong a Ron Chan. Do povědomí se dostali poměrně rychle a to především díky nabitému C3 týmu yoyerů, který se rozhodli sponsorovat. Ale také díky dobrým produktům a dobrému marketingu, C3 si vždy dá záležet na profesionální grafice, fotografiím i video produkci ke svým yoyím. To, že yoyo designu opravdu rozumí, potvrdilo tohle Hong-Kongské trio v roce 2012, kdy jejich yoyo BTH stanovilo světový "Long Sleeper" rekord s časem 30 minut a 28,3 vteřin. C3yoyodesign má ve svém týmu dvojnásobného mistra světa Shiyona Arayu a také Tomáše Bubáka z ČR.

Doprava a platba