C3yoyodesign Speedaholic XX
360 C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX C3yoyodesign Speedaholic XX

C3yoyodesign Speedaholic XX

C3yoyodesign přichází s opět s novinkou. Tentokrát se inspirovali svým starým designem Speedaholicu a kompletně ho změnili podle dnešních potřeb. Jedná se o neresponzivní yoyo s konkávním ložiskem krásně vyhlazeným povrchem. Už z prvního hodu poznáte, že se nejedná o ledajaký plasťák.

Speedaholic XX řadíme mezi nejlepší plasťáky, které jsme měli v ruce. Jak u některých plastových yoyí bývá, nejedou uplně tak smooth jako například některé kováky. U Speedaholicu XX je tomu naopak. Jede totiž tak hladce a tiše jako málo které kovové yoyo.

Speedaholic XX má v sobě zabudované i fingerspin huby, takže mimo klasických triků nebude problém dělat i fingerspiny.
Pokud hledáte nejlepší plasťák na trhu, právě jste ho našli - Speedaholic XX.

Dostupnost: Skladem

799,00 Kč

* Povinná pole

Specifikace
Výrobce C3 Yoyo Design
Tvar H-Shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.4
Průměr (mm) -1- 58
Gap (mm) -2- 4.1
Šířka (mm) -3- 46
Ložisko -4- Concave C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: C3yoyodesign Speedaholic XX
Výrobce

C3yoyodesign založili v roce 2009 v Hong Kongu tři yoyeři - Walter Wong, Simpson Wong a Ron Chan. Do povědomí se dostali poměrně rychle a to především díky nabitému C3 týmu yoyerů, který se rozhodli sponsorovat. Ale také díky dobrým produktům a dobrému marketingu, C3 si vždy dá záležet na profesionální grafice, fotografiím i video produkci ke svým yoyím. To, že yoyo designu opravdu rozumí, potvrdilo tohle Hong-Kongské trio v roce 2012, kdy jejich yoyo BTH stanovilo světový "Long Sleeper" rekord s časem 30 minut a 28,3 vteřin. C3yoyodesign má ve svém týmu dvojnásobného mistra světa Shiyona Arayu a také Tomáše Bubáka z ČR.

Doprava a platba