Candy Dice Pro feat Petr Kavka
Candy Dice Pro feat Petr Kavka Candy Dice Pro feat Petr Kavka Candy Dice Pro feat Petr Kavka Candy Dice Pro feat Petr Kavka Candy Dice Pro feat Petr Kavka Candy Dice Pro feat Petr Kavka

Candy Dice Pro feat Petr Kavka

Candy Dice je firma specializující se na profesionální protizávaží. Vlastníkem této firmy je ostřílený yoyer Shingo Terada, mistr světa z roku 2001. Na designování 5A příslušenství strávil několik let a každá drobnost na tomto produktu je promyšlená do největšího detailu.
Tato edice je navíc collabo s jedním z našich SLUSNY team memberů Petrem Kavkou. Pokud to s 5A myslíte vážně, těžko budete hledat lepší protizávaží.

Dostupnost: Skladem

349,00 Kč

* Povinná pole

Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Candy Dice Pro feat Petr Kavka
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba