CLYW Akita
360 CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita CLYW Akita

CLYW Akita

A je to tu! Nové yoyo od CLYWu se jmenuje Akita a jde o signature model Marka Mangarina. Akita je bimetalové yoyo, uvnitř najdete prémiové Center Trac ložisko a musíme uznat, že se tenhle kousek opravdu povedl. Super výkon, dobrý feel, nádherné barvy, výborné zpracování a limitovaný kovový přívěšek "Akita" navíc!


Akita je i skvělé yoyo na freestyly, dokazuje to i výkon Petra Kavky, který právě s Akitou zvítězil letos již podruhé na Mistrovství Evropy v kategorii 5A. Video ze soutěže najdete o kousek níže.

Dostupnost: Není skladem

2 999,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce CLYW
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.75
Průměr (mm) -1- 55.10
Gap (mm) -2- 4.6
Šířka (mm) -3- 48.10
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: CLYW Akita
Výrobce

clyw

CLYW neboli "Caribou Lodge Yoyo Works" je kanadská firma. Výrábí pouze pokročilá/profesionální yoya s velkým důrazem na kvalitu a zpracování. Yoya od CLYW jsou známa svým čistým chodem, nejlepším barvením na trhu a smyslem pro detail, od chodu yoya až po balení. I přes svou vysokou cenu se Caribou Lodge Yoyo Works modely těší velké oblibě, jde o soutěžní nástroje i sběratelská yoya zároveň. Celou firmu vlastní Chris Mikulkin a za ním stojí velký tým yoyerů. Mezi členy CLYW týmu najdete Zacha Gormleyho, Michaela Ferdica, Michaela Kurtiho, Andrewa Maidera ale také Petra Kavku, Tomáše Vyletěla a Davida Kreibicha z ČR.

Doprava a platba