Igloo
Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo Igloo
-28.21%

Igloo

Igloo je květnovou novinkou firmy CLYW, zároveň jde o jejich druhý bimetalový model a ke všemu signature Michaela Kurtiho. Na Igloo se podílel Michael Kurti osobně, společně s hlavou celého CLYWu, s Chrisem Mikulinem. Design, který vzešel z jejich spolupráce slibuje oblíbený "CLYW feel" a výkon, posunutý zase o stupínek výš. Michael Kurti dává velmi náročné a dlouhé triky a proto potřebuje i yoyo, které mu to dovolí. Igloo tedy dostalo takové rozložení váhy, které mu dává solidní "sleep-time" a stabilitu. CLYW s vydáním Igloo slibuje, že tohle yoyo zvládne všechna comba, která si vymyslíte.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 3 899,00 Kč

Special Price 2 799,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Výrobce CLYW
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.5
Průměr (mm) -1- 56.4
Gap (mm) -2- 4.2
Šířka (mm) -3- 44
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Igloo
Výrobce

clyw

CLYW neboli "Caribou Lodge Yoyo Works" je kanadská firma. Výrábí pouze pokročilá/profesionální yoya s velkým důrazem na kvalitu a zpracování. Yoya od CLYW jsou známa svým čistým chodem, nejlepším barvením na trhu a smyslem pro detail, od chodu yoya až po balení. I přes svou vysokou cenu se Caribou Lodge Yoyo Works modely těší velké oblibě, jde o soutěžní nástroje i sběratelská yoya zároveň. Celou firmu vlastní Chris Mikulkin a za ním stojí velký tým yoyerů. Mezi členy CLYW týmu najdete Zacha Gormleyho, Michaela Ferdica, Michaela Kurtiho, Andrewa Maidera ale také Petra Kavku, Tomáše Vyletěla a Davida Kreibicha z ČR.

Doprava a platba