CLYW Metal Yeti
360 CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti CLYW Metal Yeti

CLYW Metal Yeti

Dlouho očekávaná legenda je zpátky a nyní v metal provedení. A kde jinde než v SLUSNY yoyo shopu! Metal Yeti 2 od CLYW se konečně dostává do prodeje.


Tahle celokovová "oversized" (nadprůměrné rozměry) stylovka potěší všechny svojí dostupnou cenou a solidním výkonem. Jak je u CLYWu již standardem tak i Metal Yeti 2 má Center Trac ložisko velikosti C již v základu a jako response systém najdete ve středu yoya Snow Tires. Metal Yeti má super tvar vycházející z jeho předchůdce a ihned po rozbalení jede prostě perfektně. To, že házíte s něčím neobyčejným poznáte ještě před hodem a samotným roztočením yoya.


Metal Yeti má netradiční průměr a působí lehkým, plným a velikým dojmem, vše je ale super odladěno a yoyo funguje a pohybuje se přesně, tak jak byste čekali a chtěli. Ke každému kusu navíc dostanete kovový odznáček s hlavou sněžnéhé muže a v balení najdete i set samolepek, kterými si můžete Metal Yetiho vyzdobit.

Dostupnost: Skladem

1 649,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce CLYW
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 67
Průměr (mm) -1- 58.6
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 44.9
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: CLYW Metal Yeti
Výrobce

clyw

CLYW neboli "Caribou Lodge Yoyo Works" je kanadská firma. Výrábí pouze pokročilá/profesionální yoya s velkým důrazem na kvalitu a zpracování. Yoya od CLYW jsou známa svým čistým chodem, nejlepším barvením na trhu a smyslem pro detail, od chodu yoya až po balení. I přes svou vysokou cenu se Caribou Lodge Yoyo Works modely těší velké oblibě, jde o soutěžní nástroje i sběratelská yoya zároveň. Celou firmu vlastní Chris Mikulkin a za ním stojí velký tým yoyerů. Mezi členy CLYW týmu najdete Zacha Gormleyho, Michaela Ferdica, Michaela Kurtiho, Andrewa Maidera ale také Petra Kavku, Tomáše Vyletěla a Davida Kreibicha z ČR.

Doprava a platba